| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei din zodia Taur?(PS:Nu vreau sa-mi luati de pe internet, ci din propria voastra experienta)

3 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Sunt taur DAR nu cred deloc in zodii...

| TheDubstepMan a răspuns:

Pai eu am aceeasi parere ca si alti oameni care au alte zodii deoarece nu conteaza ce zodii ai... Nu poti cunoaste un om dupa zodie ci numai si numai dupa fapte. Aceasta este parerea mea...

| butterfly5 a răspuns:

Sora mea e taur ne certam des chiar si in zodiac se spune ca leul nu se impaca cu taurul eu cred ca ei sunt inteligenti, destepti dar si uneori enervanti sorry daca te-am suparat cu cv dar asta e opinia mea happy