| Rebe97 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei din zodia LEU?(PS:Nu vreau sa-mi luati de pe internet, ci din propria voastra experienta)

1 răspuns:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai din propria experienta : Cunosc o fata in zodia leu. Pot sa spun despre ea ca este orgolioasa,invidioasa,autoritara, se crede cea mai buna dintre toti. Si mereu cauta sa le faca rau celorlalti. Ea se crede perfecta si ca le stie pe toate. Mereu m.a enervat fata asta, dar na m.am resemnat si am invatat sa o ignor. happy