| monica_4690 a întrebat:

Ce parere aveti despre curentul "tru"?

Răspuns Câştigător
| csintalan a răspuns:

...nu inteleg,,,

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Asta ce mai e? Toate curentele au si ele vremea lor de glorie. Si sensul.

| kh1ss a răspuns:

Da... este curentul emo... sau " i`m true" happy

| Parintele a răspuns:

Ce draq mai e si "tru"? poate emo...

| RamonaMn a răspuns:

Truuuuuuu. unde l'am mai auzit...La Mondenii big grin
Mda... EMO=TRU
Fiecare epoca are un curent si din nefericire noi am ajuns la cel cu lame si cutite (e-MUUUU)

| irynna a răspuns:

laughingda, este doar o copilarie, si este prezent mai ales in vocabularul adolescentilor ce pretind a fi ''emo''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curentul amo imi place in mare.imi place la baieti sensibilitatea, iar la fete grija lor pentru par si chestii din astea.imi pare rau k acest curent s-a raspindit si la "coklari"daca isi pun ei o esarfa la gat reprezentativa genului acestuia si daca zic ei k sunt emo si altele.suntem in romania, totul e posibil in materie d copieri si plagiatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ce pot sa zic...sunt niste adolescenti mai sensibili care au nevoie de sprijin dar cum acest curent e la moda mai sunt si din astia care se prefac asa ca va rog eu nu-i mai judecati decat daca ati cunoscut un emo adevarat ca atunci o sa vedeti prin ce momente grele trece si o sa va para rau...multumesc celor care ma inteleg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt emo si vreau sa vorbesc doar cu cei tru...nu cu cei care ""sunt emo""doar de dragul modei...doar cu cei tru ne intelegem pentru ca doar eu cunosc problemele doastre! pffff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca inseamna arati bine