| nonny50 a întrebat:

Ce parere aveti despre curentul EMO? Dar despre cei care nu sunt emo, desi arata ca un emo, intr-o oarecare masura!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu cei care sunt emo, cherar imi place lookul lor cat despre cei care "adopteaza" acest looc mi se pare mult mai bine decat sa iti tai venele sau alete chesti cum am zis si mai sus imi place doar lookul nu si comportamentul emo.kiss

6 răspunsuri:
| Liviu321 a răspuns:

Parerea mea este ca aceti copii pentru ca iei sunt copii nu oameni mari au fost rasfatati de parinti prea mult iar acum cred ca ''numai sunt iubiti'' cred ca ar trebui. sa fie lasati sa se omane sa se taie pentru ca doar asa putem scpa de acesti''draci'' daca parintii nu se intereseaza de ei.prob lor. am si eu in liceu copii de genu asta si sunt ciudatistraight face cat despre a doua categorie nu'i problema. fiecare cu looku lui cunosc oameni care au freza de emo si sunt prea de treabawinking dar emo adevarati nu'i suport le doresc sa se schimbe ori sa ne paraseacscahappy mai bine ''cocalar ca mine tongue''

| silence a răspuns:

E un curent normal de adolescenti oh go on
nu am nimic cu ei. nu ii judec. sunt si ei oameni happy dar cu un alt stil diferit de viata. si cu ae conceptii happy
cei care nu sunt emo dar arata ca un emo se numesc fake emo happy cei care se dau emo adica vestimentatia si parul. mai intreg lookul da de inteles ca e emo dar nu e. nu am nimic cu ei
sa faca ce vor atata timp cat nu se leaga de mine nici eu nu ma leg de ei. toate astea rezulta din motivul ca prietena mea cea mai buna e emo. nu am nimic cu ea ne intelegem de minune si suntem asa de la 5 ani. bineinteles ca atunci ea nu era emo laughing
acum avem 15 ani aman2 si tot asa suntem happy
deci sper ca a ajutat parerea mea
bye

| Диана a răspuns:

Nevinovaţi. laughing
Şi eu am fost numită ''iemouu kid'' de nişte cretini care nu ştiu să facă diferenţa dintre metal şi emocore.
România... oh go on

| Yryna14 a răspuns:

Pai, imi place stilul(culorile, felul de imbracaminte)dar in nici un caz nu m`as comporta ca un emo(plans mereu, taiat cu lama...straight face)big grin

| Gabriela144 a răspuns:

Mie imi plac cei care sunt emo, am si eu o prietena care este emo si arata ok si despre ce care arata ca un emo sa-si schimbe look-ul

| Micuța_8438 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei

Fiecare face ceea ce simte...adica sunt emo dintr-un anume motiv nu?
Imi pare rau pentru ei... unii chiar sufera pe bune si putina lume ii intelegesad
Am un prieten foarte bun care din pacate este Emo...inainte se bucura mult de viata si toata astea dar l-au lovit prea multe dintr-o data si...in fne`.
Ideea este ca sunt de treaba daca ai nevoie de ajutor sunt langa tine` si te inteleg si te ajuta cu ce pot:-x