| Baby_7403 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea"Burlacul"ce se difuzeaza pe postul de televiziune Antena 1. Dar despre concurentehappy

6 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Mi se pare unpic ciudat ca tocmai Bote se pupa cu atatea fete si intr-un sou televizat.Despre fere pai imi place Melania, iar Mihaela e o ipocripa.ma intreb daca chiar o sa ramana cu ultima pe care o alege.

| RoberT_2406 a răspuns:

O prostie! O duzina de pitipoance false care se bat pentru un barbat care oricum o sa ramana tot burlac. Botu nu e genul de barbat care sa tina o relatie normala. Am prins cateva secvente din prima emisiune. Singura persoana normala care nu are cum sa nu-ti placa este profesoara de franceza (cred)! E simpla, inteligenta si frumoasa (35 de ani are). E singura pe care mi-as dori sa o vad in finala!

| kaTTsu a răspuns:

Regie totala!
Sa fim seriosi, dar catalin este un barbat prezentabil cu bani si totusi ciudat daca stam sa ne gandim de cand au aparut in presa poze si multe declaratii ca si cum ar fi homosexual, de atunci catalin botezatu apare in diverse show-uri toate menite sa arate cat de barbat este catalin.
Cat despre saptamana trecuta si scena amoroasa cu Mihaela alias(stewardesa) o fata draguta, bandita si disperata dupa faima si avere...
E absolut banal cum de permit o scena amoroasa la o ora nu tocmai tarzie si la care copii sub 15 ani sa zicem nu sunt tocmai la culcare si totusi Mihaela GEMEA ca si cum nu ar fi doar simple saruturi.
Plus ca erau filmati din cele mai bune unghiuri asa ca "las-o dracu de treaba laughing"
Cu Bianca Dragusanu la fel, mister popo botezatu a facut-o asa doar ca sa isi spele imaginea si sa introduca o perdea peste scandalul imens ca si cum botezatu ar fi gay.
La emisiunea "Serviti, va rog" botezatu era mereu filmat cand o atingea pe "Lorrete"(o anonima dupa parerea mea) pe dorsal sau pe alte parti intime. Mereu dansul avea un prim plan cu asta!
S-a dat insa de gol cand se plangea ca are o piele sensibila si trebuie sa faca dus, dar daca nu face dusi el va pleca in momentul si clipa aceea!
Un barbat cred ca poate suporta 1-2 ore fara sa faca dus, totusi lupta pentru o cauza nobila no?
Am scris fara majuscula numele acestui libidinos pe nume catalin popo botezatu, din pricina ca este un fitos, prefacut si stupid om pe care l-am putut vedea vreodata! PUNCT.

| lollopop a răspuns:

E facaturawinking
Mai au si ei audienta.laughing

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

oh go on
numai si numai tampenii.de parca bote, la banii lui si la faiam lui o sa sa ramana cu vreuna din ele!
numai si numai disperara dupa audienta!
fetele alea nu sunt altceva decat actrite platite! sa fim seriosi acum... din cate fotomodele are bote pe mana se uita el al alea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca se uita cata la vreo una din ele... alea sunt platite sa para disperate dupa cata si daca ar fi real alea ar umbla doar dupa bani lui