| pintexim a întrebat:

Buna,voi ce parere aveti despre Adelina, de la emisiunea "Burlacul"

8 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

E urata, dom'le, urata cu spume.

| ÐÿÅ a răspuns:

Hmm. sa stii ca nu imi place. este mult prea prefacuta!
P.S. parerea mea big grin

| pintexim explică:

OK,daca imi permiteti sa va spun si parerea mea, o detest pe Adelina este cea mai prefacuta in schimb Saasha care este sincera si nu barfeste pe la spate.Imi place de Sasha cel mai mult; m-am speriat atunci cand am vazut ca nu ii da Crinul ei dar ma gandeam ca nu o sa o lase sa plece adica pana la urma simte ceva pentru ea si ce fata a facut Adelina cand a vazut ca va vni si Sasha mai departelaughing

| Diiux a răspuns:

Mie sincer imi place de ea, mai ales ca si lui Segiu ii place de ea(altfel nu ar sunao noptile)si plus cred ca Sergiu joaca doar un scenariu cu"profa" si cu Sasha, mi se pare oarecum cand e cu Adelina e altfel.(parerea mea)

| Maiaaiaia a răspuns:

Eu cred canici una nu si-au aratat adevarata fata ..asa cum sunt dar totusi cred ca Adelina le intrece pe toate mai ales faza cu( era amica buna cu andra si dupa ce a plecat ea repede cu georgiana numai ca sa nu fie singura) in fine nu sunt eu in masura sa o critis insa nu o agreez si imi place de Sasha)

| Maiaaiaia a răspuns:

La fel si eu o ador pe Sasha este o fata foarte frumoasa, sincera si directa! Se vede ca este foarte inteligenta.

| MetalD a răspuns:

Nu o suport, o preferam pe Sasha. Si are un ochii mai mic si unul mai mare cand vorbea in rochia alba, cand isi spunea parerea, se vedea. rolling on the floor