| Tricky95 a întrebat:

Ce parere aveti despre postul de televiziune Nasul Tv?

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mereu m-am întrebat dacă e "nasul" sau "nașul"

| anamariarot a răspuns:

Nu pot spune că sunt o telespectatoare fidelă, că mă uit destul de rar la TV, dar am văzut pe YouTube câteva ediții ale emisiunii „By Alexa" și chiar mi-au plăcut happy. Chiar cred că sunt necesare și programe de genul, de unde să-și mai ia lumea și altfel de informații.

| Samariteanul a răspuns:

Il am si eu, dar mi se pare cam ciudat.Nu era necesar sa-l faca.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu prea isi are rostul acest program.Eu il am dar nu il urmăresc.

| sorinake a răspuns:

Slugarnicie!

| Lzehxo a răspuns:

Pare ciudat.