| Syssissy a întrebat:

Ce parere aveti despre facebook? Cum ati vrea sa il imbunatatiti?

5 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

N-are nevoie de modificari zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o modalitate de informare comunicare dar poti sa pierzi si timpul, nu stiu cum l-as imbunatati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As bana toate specimenele de pe site-ul de socializare numit Facebook.happy

| Almássy a răspuns:

Pai facebooku e ceva... ceva

| MerVeilleuX a răspuns:

Aş scoate chestia aia la paginile de pe facebook cu plătitul. Pentru că dacă nu plăteşti, doar 10% din cei care îţi dau like la pagină văd ceea ce ai scris tu. Oricum facebookul în curând va fi un site de vânzări online...