| andri22 a întrebat:

Ce parere aveti de facebook-ul acesta?

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

E o tampenie care, acapareaza mintile.
In special cei ce sunt obsedati de like-uri si de site-ul asta in sine. Nu inteleg ce e atat de interesant la el.

4 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Un site de socializare ca toate celelalte... Ce dracu toti cred ca cu cate like-uri, prieteni ai mai multi pari mai tare decat ai fi in realitate?
Am avut si eu un cont pe FB si nu mi s-a parut atat de tare pe cat se spune. Te plictisesti repede de el.
Concluzie: E o prostie.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mi-e indiferent.

| al3xander a răspuns:

Nu prea buna. eu folosesc mai mult messenger pentru a conversa cu prietenii, FB doar pentru cei care nu au messenger. FB ste o unealta pentru toata lumea de a creea profilul psihologic al unei persoane dupa cum comenteaza, cati prieteni are, la cati dintre ei comenteaza sau da like la poze, la ce da share, unde se afla si cu cine etc.

| Ivanovicius a răspuns:

E o pierdere de timp, am colegi care cica "socializeaza" acolo... Dar nu poti socializa daca nu esti fata in fata cu acea persoana. Iti mananca timpul, viata si prietenii. 99% din prietenii nostri sunt virtuali, ce mai!