| Thevampirediariesfan a întrebat:

Ce parere aveti despre limbajul obscent?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Limbajul obscen(nu obscent) este urmarea mai multor lipsuri: a celor sapte ani de acasa, a educatiei scolare, a civilizatiei si, nu in ultimul rand, a lipsei de respect fata de altii si chiar fata de tine insuti. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Cåpåċεl a răspuns:

Limbajul obscen da dovada ca acea persoana care foloseste astfel de limbaj nu are cei spate ani de acasa si nu a fost crescut cum trebuie de catre parintii sai.

| Bailey a răspuns:

Pai limbajul obscen il folosesc nuami personaele care nu au primit cei 7 ani de acasa si care nu stiu sa isi manifeste altfel nervii si supararea decat prin injuraturi. Prin limbaj obscen nu dai dovada decat de o proasta crestere nu de altceva.winking Funda? :*

| greta02 a răspuns:

Sincer...chiar crezi ca o sa conteze parerea noastra? si daca 1000 de oameni ar spune:vai cat e de urat.cei care il folosesc.o sa-l foloseasca in continuare.e democratielaughing)fiecare zice ce vrealaughing