| Emy_2456 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus?hee hee dar despre "cealalta parte" a ei? ( Hannah Montana)? tongue care stil va place sau va displace mai mult? happywinking

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Este prea in varsta pentru rolurile pe care le joaca, are un joc obositor si caricatural.

| fluturas a răspuns:

Amandoua imi displac straight face

| Derye a răspuns:

Ca muzica nu ascult nici una. Dar imi plac serialul de pe Disney Channel.

| Petronela a răspuns:

Nu imi place de Miley Cyrus si nici de Hannah Montana

| TraficDeMentosane a răspuns:

Pai de miley ...pentru ca mai si exista stii?straight face

| d33a a răspuns:

Niciunul nu-mi place... poate putin Miley

| ladypink1 a răspuns:

Mie miley

| darynutzascumpygirl a răspuns:

Mie imi plac amandoua cel mai mult imi place de miley pentru ca fara ea nu exista hannah montana