| Katherine20 a întrebat:

voua va place Miley Cyrus(Hannah Montana)? ce parere aveti despre ea? va place cum canta sua cum joaca? dar despre faptul ca se drogheaza?

Răspuns Câştigător
| AVRILavigne1000 a răspuns:

Nu-mi mai place de ea adica muzica ei e ok dar faptul ca se drogheaza a adus-o la sapa de lemn demy lovato(sonny din sonny si steluta ei norocoasa)ii urmeaza exemplul (adica a se droga) de mult timp. mie imi place de bella trhone, zendaya si selena gomez le ador

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.Nu.
2. O gasesc fiind o patachina penala, si partial, o curvistina mititica, plina de ego, si enervanta.
3.Canta jalnic, oricine poate fi actor, dar ea nici la asta nu prea se pricepe.
4. N-o condamn, din partea mea poa' sa bage cat mai multe, scapa lumea de ea mai repede.Nu pot sa am nici mila, nici compasiune, nici ura, ca nu ia droguri din alea periculoase, o arde pe bonguri, marijuana, si canabis cateodata.

Răspuns utilizator avertizat
| NuclearAssault a răspuns:

N-are talent, vocea pe melodii e plina de autotune, la actorie, e varza iar despre faptul ca se drogheaza, tipa asta nu trece de 30 de ani

| LittleMønster a răspuns:

O rusine pentru omenire. Din cauza oamenilor ca ea se duce generatia asta de rapa din toate punctele de vedere.Cand vad ca fete si fetite o adora si o considera un model demn de urmat imi vine sa borasc toata bautura care am baut-o in ultimii ani. Sper sa o rapeasca extraterestrii.

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Nu zic ca nu imi place muzica ei si asa dar faptul ca se dogheaza a adus-o in pragul falimentului.am vazut un filmulet in care se droga.+ca acum cativa ani a aparut intr-o revista goala fara nimic pe ea din cate am auzit eu

| Mihaela201 a răspuns:

Imi place muzica ei si imi placea si cum joaca dar acum s-a mai maturizat si nu prea ii mai sta bine ca Hannah Montana.Dar nu imi place ca se drogheaza e groaznic.