| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia in care baiatul este mai mic decat fata cu un an?

11 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nicio parere, adica nu vad care ar fi problema - si vorbesc din proprie experienta, nu stiu cum s-a nimerit dar mai mereu am nimerit in relatii de genul asta si chiar nu a fost nicio problema. Depinde un pic si de varsta, dar cu cat inaintezi mai mult in varsta, cu atat conteaza mai putin. Nu va agtati de prostii, bucurati-va in voie unul de altul atat cat se poate, simtiti-va bine, problemele adevarate sunt cu totul altele in viata happy

| greyhound a răspuns:

O parere neutra

| Xenya a răspuns:

Am o parerea proasta.
Baietii se dezvolta mental mai greu si nu o sa poata tine pasul cu fetele.
A trebuit sa am o relatie de doi ani cu un baiat ma mic ca mine cu un an pentru a realiza acest lucru.
Este important ca baiatul sa aiba stapanire de sine, caracter format, etc

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
De obicei tipurile aceste de relații mie nu mi se par normale. De cele mai multe ori fetele aleg băieți mai mari decât ele sau de aceeași vârstă deoarece au mai multa încredere/siguranță când sunt cu ei. Totuși, dacă fata este cu doar un an mai mare decât băiatul, nu mi se pare o problema. Sper ca ți-am fost de ajutor.
Pa, pa.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Nu este ceva neobisnuit, sunt foarte multe cazuri de acestea.

| Aurashyk a răspuns:

Nu exista nici o parere rea eu es vrea sa-ti spun un secret:
1. Dragostea nu are culoare, marime si varsta.
2.In dragoste, totul e permis.

| lola9 a răspuns:

O parere destul de proasta mai bine baiatul mai mare decat fata dar daca il placi nu ai ce sa faci ramai cu el daca nu este minor si majora

| pisi03 a răspuns:

Pai nu este nimic rau in asta. dragosttea nu are varsta si de la un an tu te sperii? bine ca nu e mai mult ..asa nu se cunoaste

| xXFrappeGirl a răspuns:

Faza asta, cum ca fetele sa fie mai mari ca baietii nu e o regula. Se spune ca fetele se maturizeaza cu 2 ani mai repede fata de baietii. Depinde ce varsta este puppy dog eyes3. Daca este : fata- 12 baiatu' 11 e okay

| Nomoredream a răspuns:

Important este dragoste să fie.

| ValyKess a răspuns:

NU vad problema in asta....si nu vad nici nimic anormal...