| crystynutza a întrebat:

Ce parere aveti despre tigaia Hot Pan?

Răspuns Câştigător
| BoRnY a răspuns:

Salut! Este o tigaie incredibila, eu am cumparat-o, isi merita toti banii si nu este deloc scumpa, 200 lei, mancarea nu se arde, se spala foarte usor, se usuca la fel de usor. O recomand din toata inima. Fundita?

27 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este o tigaie multifunctionala, perfecta pentru gatit cu aburi, gratar, copt, fript sau prajit, pizza.Foarte usor de curatat, cu o incalzire rapida si uniforma pe toata suprafata, mancarea nu se arde si nu se lipeste.

Abh
| Abh a răspuns:

Ca nu este indispensabila intr-o gospodarie.

| LaChatte a răspuns:

Am imprumutat-o si super nici ora n-a trecut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca sa zic nu porea cred asa ceva daca ar fi ca la tv ar fiu misto ar asa e naspa
nu cred ca e asa cum arata ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati pe net ca e 150 ron la alte magazine. parintii mei au luat si au platit 250ron (50ron e transportul care oricum iti vine intr-o luna). daca esti din bucuresti e alta treaba dar daca stai in provincie eu zic sa nu va luati. absolut ORICE au astia de la tv, gasesti in magazine sau pe net mult mai ieftin. Astia au preturi mai mari ca trebuie sa plateasca si reclama la tv, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Mi-am cumparat HOT PAN de la ei. Este SUPER! O recomand. Se gateste in 30 de minunte 4 pulpe de pui si legume pe post de garnitura (ciuperci, cartofi, vinete...). Se fac fara pic de ulei si sunt foarte gustoase. Pentru cine vrea sa manance sanatos si gustos este bine venita. Plus ce sa mai zicem de curatare. Iei un burete ud si stergi (asta este toata spalarea).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super, dat am o intrebare... Are cineva o reteta de post in HOT PAN?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In selgros suceava e 232 lei. am luat imediat si nu a trebuit sa astept o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sa va dau o reteta care se gateste cu succes in hot pan : 500 grame carne de vita (se taie cubulete) 4 cepe mari, 2 rosii, putin ulei, sare, chimen macinat. Se toaca ceapa si se pune impreuna cu carnea taiata cubulete si putin ulei in hot pan. separat se taie rosiile cubulete si se presara cu sare si praf de chimen. cand carnea s-a facut se ridica capacul si se imprastie rosiile deasupra si se mai lasa 1 minut. Se poate servi cu garnitura de orez si salata. Este foarte bun si aspectuos daca avem grija cand servim rosiile sa nu fie nici crude nici flescaite si sa ramana deasupra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena a mea are hot pan si e chiar o tigaie extraordinara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am cumparat si eu astazi o tiegaie hot pan. ma poate ajuta si pe mine cineva cum pot gati in ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigaia nu este conform asteptarilor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat HOT PLATE 165lei comandata la mediashop 2 mil cu tot cu taxa postala si sunt din B. Este super tare tigaia o sa ma ajute sa imi scada colesterolul si implicit sa slabesc frumos + sport evident

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! tigaia hot pan este foarte buna si va recomand sa o comandati si sa o folositi ca este de mare ajutor in bacatarie pentru. ca nu trebuie sa tot invarti in mancare.As dori sa stiu si eu daca este la fel de rentabila in privinta consumului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o tigaie destul de interesanta. Momentan nu am bani dar daca o sa am disponibili pentru ea o sa-mi cumpar de aici: http://www.shopsite.ro/hot-pan-tigaie-electrica-multifunctionala-463.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum gatesc pentru prima data la Hot Pan. Prietenul meu a mai gatit la ea si este foarte incantat. Sa tinem cont ca habar nu are sa gateasca. Arunca niste carne si niste cartofiori si gata mancarica. Se gaseste la Unirea pentru cei din Bucuresti si costa 199 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar, ma bucur ca ma pot alatura celor care sustin ca HOT PAN este o tigaie excelenta. Am constatat si eu ca asa este si chiar se curata foarte usor dupa folosire. Din pacate, cei care promoveaza produsul, nu se gandesc sa ofere si un pachet de retete, ceva care sa mearga vizibil numai cu HOT PAN si care sa faca diferenta, pentru ca intr-adevar, produsul merita o promovare sustinuta si nu regret ca l-am cumparat. De asemenea, as dori sa stiu/ sa mi se explice si cum se monteaza/demonteaza tigaia. Eu am primit-o gata montata (a trebuit doar sa insurubez capacul) si nu stiu cum sa ii curat in interior suportul de plastic.
MTT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit cadou tigaia Hot Pan si mufa care se baga la priza este neagra asa trebuie sa fie?
si mai am o intrebare cum o folosesc ca nu am instructiuni ce gatesc in ea, ma puteti ajuta cu cite va retete, multumesc

| selina_6577 a răspuns:

Unde pot gasi tigaia hot pan la un pret mai ieftin decat cel de pe top shop.ro?

| MarrianaAndrei a răspuns:

In afara de cei care in mod clar lucreaza pentru distribuitorii de hot pan, a mai cumparat cineva si a fost multumit de ea? eu una mi-am luat-o acum cateva zile de la unirii si sincer sunt dezamagita. bani aruncati in vant. nu e nici proasta, dar nici nu isi merita banii. si am mai luat de la ei si dry cooker si dupa cateva utilizari a inceput sa se lipeasca mancarea si nici nu se curata atat de usor cum pretind ei. poate altii au avut experiente mai placute in legatura cu aceste produse, insa eu nu le recomand in mod special

| MironCristina a răspuns:

Eu zic ca merita sa o cumperi. Am dat 129 de lei de la http://www.roteleshopping.com/Tigaie-Hot-Pan---Multi-Pan,p-1152.html si sunt foarte multumit de ea. Am primit-o a doua zi. Cei de la tv cheltuiesc multi bani cu reclamele(de aici si costul mai mare al tigaii). Sper ca am fost de folos.

| oanaj a răspuns:

Pe mine m-ar interesa mai mult cum ies cartofii prajiti in HOT PAN.Ma poate ajuta cineva?

| machete a răspuns:

Eu am cumparat Hot Pan de la un magazin online, taxa de curier foarte mica. Vine in 24 de ore direct acasa! Pretul de 160 lei iar adresa: http://www.cudetoate.ro/......ca-hot-pan

| Ale13 a răspuns (pentru machete):

Am gasit-o pe okazii.ro. Inca nu am comandat-o, nu stiu daca nu e "contrafacuta" :). http://www. okazii.ro/catalog/59659974/tigaie-hot-pan-kaiserhoff-noua.html

| pushtan a răspuns:

Merita sa o cumperi sau dau bani degeaba? ca vi cer inapoi

| tanardetanar a răspuns:

Daca vorbim despre tigaia HOT PAN de la TOP-SHOP pot spune ca este departe de reclama care se face. Eu am probat, pe rand toate elementele din reclama si nu s-a verificat niciuna. Nu coace unitar ci arde mancarea din dreptul rezistentei, in timp ce la suprafata ramane necopt. Principiul prezentat nu e valabil, deoarece te obliga sa amesteci si sa intorci alimentele puse. Revoltator este ca reclama asigura cumparatorul ca daca nu este multumit de produs il poate returna fara justificare si-si primeste suma inapoi. Pentru cumparatorii din magazinele top-shop regula nu este valabila. ATENTIE cumparatori ai oricarui produs top-shop! Nimeni nu va spune la achizitionarea produselor ca nu se returneaza suma in cazul in care produsul nu corespunde. Se accepta un troc, schimb, cu alte produse de care probabil ca nu ai nevoie. Banii raman societatii MODENA STUDIO si clientul ramane pacalit de reclame TV, cu produse scumpe, de proasta calitate. Propun crearea unui grup de cei INSELATI de TOP-SHOP! Cei interesati pot trimite un mesaj la cititorul2009@yahoo.com, pentru a stopa aceasta HOTIE atat de mediatizata!

| marianavisan a răspuns:

Mama mea are si este super.Azi mi-am comandat si eu una, partea proasta e ca trebuie sa astept 2 saptamani dar stiu sigur ca merita!