| YepIsSuspended a întrebat:

Ce parere aveti despre userul Lolly?straight face

Răspuns Câştigător
| BuBuLyNa a răspuns:

Foarte dragut!

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Am o parere buna.Ma bucur ca esti printre noi si ca te am la prieteni.Sarbatori fericite.

| ViVi a răspuns:

Eu un lolly?rolling on the floorrolling on the floor glumeam
am o parere buna
de ce as avea proasta?big grin
ma bucur ca esti printre noi sa ne ajuti cu sfaturi... aa si craciun fericit lollylaughing

| Aliyaa a răspuns:

O parere buna, esti foarte draguta! Craciun fericit! si un an nou cat mai bun plin de fericire bucuri si belsug!winking

| JustMeBăi a răspuns:

E prieteana mea sa no jigniti ca e de trebuietongue

| JustMeBăi a răspuns:

Prietena* sorry

| YepIsSuspended explică:

Sarbatori fericite tuturor!:*

| lolly_3072 a răspuns:

E genialasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune aici intrebarea ta.Am sa iti raspund mai tarziu.
http://www.tpu.ro/......gam-sa-ne/

| xewgdnfn a răspuns:

Hmmm... Da care Lolly? laughing K sunt multe...(printre care si eu tongue)