| oz a întrebat:

Ce parere aveti de userul OZ?

29 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Neavand totusi parte sa comunic cu dl oz, eu zic ca deocamdata am parere bunabig grin

| oz explică:

Asa... luati de la tata un folositor happy

| oz explică:

happy guma copilariei mele... aveam dita'mai teancu de surprize... faceam schimb cu dublurile happy

| oz explică:

@Traficantadecorcoduse da...si eu am conversat cate putin cu el...pare de treaba "bastardul" happy

| oz explică:

M-ati nimerit...chiar aveti dreptate, ce pot sa spun...

| oz explică:

Am simtit lipsa de apreciere? da...de intelegere? da...de atentie? da...
sunt un nesimtit...happy

| SweetCandy a răspuns:

Esti okhappy

| Orannginna a răspuns:

Vrajitorul? laughing
O parere buna. happy

| antonius74 a răspuns:

O parere destul de buna: are simt critic si stie cand sa nu-si bage nasul happy
in acelasi timp, atunci cand o face, raspunde inteligent, serios si folositor tongue

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Simpaticbig grinblushing

| inna a răspuns:

Baiat bun, baiat bun...tongue

| Gabystelistu95 a răspuns:

Bun baiat, cuminte baiat...

| Suzy a răspuns:

Una dintre cele mai buna|(o fundita daca se poate)

| AdeLina a răspuns:

Ca e pe sistem turbo \m/ laughing

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

hee hee nu am avut onoarea de'a discuta prea multe cu el... dar din raspunsuri este super okhappy

| Slavic a răspuns:

Oz este un nickname nici asa sa zicem rauwinking
Oz bafta nick nameul tau Cool!

| faranume a răspuns:

Pai...Esti bun...omule!

| M4RK a răspuns:

Bun baiat, da mai incet cu guma de mestecat laughing sa nu te lipesti "turbo"hee hee

| YepIsSuspended a răspuns:

Bravo pentru. 38 de raspunsuri castigatoare!winking
Ca parere.ca ceilalti(baiat bun)hee hee

| blackkrose a răspuns:

Om obisnuit ..cu un suflet marewinking

| TeoIonela a răspuns:

Aaa.....nu-l stiu..cine-i baiatu'?laughingrolling on the floor

| gingasu a răspuns:

Ozzzzzzzzzz? cine mai e si acest individ? rolling on the floor Vrajitorul din Oz?hee hee laughing

| aliceinchains a răspuns:

Ești de treabă, tu.big grin
ozbadtothebone laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult, mult, mult pozaaa:Xlove struck:X.
Turrrboo`si.sa-ti zic ceva...blushing... uite .sti eu.blushing...am cautat pe google, poza aia cu Turbo...blushing...si mi-am pus`o pe mess la avatar. big grin

not worthy E preaa fainaa:Xlove struck:X.
laughing:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
... adică tu?
Mai aprofundez întrebarea și o să-ți răspund...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un romantic, un baiat de baiat ca sa zic asa in termenii tinerilor de azi...are umor dar si simt practic...intr-un cuvant:fetelor. ce mai asteptati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa imi fac o parere despre tine spune-mi de ce te intereseaza parerea altora despre tine. happy
in viata ai simtit lipsa de apreciere, intelegere sau atentie? tongue
am o parere buna., la fel despre toti oamenii happy

| CrisutzuxD a răspuns:

Numai lucruri bunehappy

| barcelonamessi a răspuns:

E super! numele OZ impresionezi lumea!