| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre userul Legiuitoarea? >:

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Foarte activă/OK. Apreciez că am intrat pe TPU cu câteva luni după ea și am văzut că puteam face mult mai multe decât am făcut. ^^ Eu una o consider de treabă. Puțini își "irosesc" timpul pentru a răspunde întrebărilor de pe TPU, întrebări majoritatea puse la oha. Primii 100 de utilizatori din "Comunitatea" dau dovadă de multă răbdare.

1 răspuns:
| Neimportant a răspuns:

Este de treaba si ajuta oamenii. Dar de ce ai postat asta?happy