| Samy48 a întrebat:

Ce parere aveti voi despre medici in genreal big grin?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici in spania sunt exceptionali, lucreaza fara spaga si te vindeca 100% nu ca in Romania ca sunt conditii mizere la spital si te trateaza prost, recunosc ca nu am fost la spital dar se stie nimeni nu s-a plans de rele tratamente medicale ci orice pacient e multumit aici unde ma afluwinking in spania mai bine zis

| yoyodedeea a răspuns:

Una f buna pentru ca in primul rand sunt capabili sa salvezetongue(acolo unde se mai poate). si majoritatea sunt f glumeti si etc. altfel n-ar rezista sa lucreze intr-un astfel de mediu.
pacat ca sunt afectati pe plan personal datorita profesieitongue

| kr.mdy a răspuns:

Unii-s acri altii amabili.

| weeds a răspuns:

Si ei ca oamenii, unii dedicati si profesionisti, altii diletanti si sarlatani. Nu poti generaliza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste eroi pentru ca salveaza vieti si fac oamenii bine. Nu sunt de acord cu denigrarea lor de catre mass - media. Ziaristii stiu doar sa arunce cu puroi pentru senzational. Eroii sunt medicii, pompierii si altii. Nu soldatii, oricum!
Cu prietenie, http://sp2.ro/ad9a80!