| Albinuțăă a întrebat:

Ce placa de intins parul imi recomandati? am parul mai cret si e mai greu de intins si de aceea am nevoie de ceva mai bun. dar sa nu fie mai mult de 2 milioane si ceva.
:d

5 răspunsuri:
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Placile Remington sunt cele mai bune! Si eu folosesc diferite produse Remington, printre care si placa de intins parul si sunt foarte multumita! Si nu numai eu, ci foarte multi oameni din intraga lume folosesc cu incredere produsele aceastei marci.

Sarbatori fericite! happy

| Ana98 a răspuns:

Hey, salut! In legatura cu placa de intins parul...eu nu ti-as recomanda nici unastraight facepentru ca iti distrug parul(ti-l ard, ti-l despica)crede-ma, fetele care au parul cret(ca tine)il vor drept, iar cele cu parul drept(ca mine)il vor crettongue.Nu ti-l intrepta, mai ales daca parul este des(vei ramane cu 3 fire de par in cap).

SPER CA TE-AM AJUTAT(sh ca nu o sa-ti mai intinzi parul cu placa:*)

| mary23 a răspuns:

Remington sau Braun. Amandoua sunt marci bune deci depinde acum si ce model doresti. Si stai linistita, o placa buna o poti gasi si pana intr-un milion jumate deci nu-ti face probleme
Te pup si sarbatori frumoase

| pustoaikata a răspuns:

Remington... din cate stiu eu sunt cele mai bune...si eu folosesc si mie imi sta parul intins cateva zile

| pustoaikata a răspuns:

Remington... din cate stiu eu sunt cele mai bune...si eu folosesc si imi sta parul indreptat cateva zile