| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta? happy

7 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Trist.Nimic.Doar 30 de lucruri plictisitoare.Cred că urăsc vacanțele.
Ai tu un plan pentru mine?

| anonim_4396 explică (pentru Bitzy):

Incearca furatul fructelor din pomii din curtea vecinilor. Parca sunt mai bune cand nu sunt ale tale.

| Bitzy a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal! laughing

| whatevernvm a răspuns:

Relaxare combinata cu distracite si limpezirea mintii. O sa ma plimb prin vestul tarii cu ai mei, o sa ma odihnesc, o sa ies in oras, probabil la piscina si o sa dorm muuuuult.

Tu?

| Bebe09 a răspuns:

Distractie,pe la mare, undeva afara din tara, dar si invatatul, desi nu face parte din distractie.Tu?

| XperimentX a răspuns:

Ma duc la mare, la munte in satul de vacanta, stau relaxat, fac un fotbal(pentru tine ar trebui ceva de fete) pentru asta sunt vacantele si ce urasc eu cel mai mult INVATATUL! Funda?