| pufarinarina99 a întrebat:

Ce pot face cand ma plictisesc? ..in timpul liber? ..merci mult-

7 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Poti face o plimbare prin parc...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Poti iesii cu prietenii, poti asculta muzica, poti invita un prieten la tine, poti sa fii activa pe TPU

| dianaaaaax a răspuns:

Hm, chiar nu găseşti nimic de făcut? Păi, ieşi afară cu prietenii, faceţi poze, te poţi plimba cu bicicleta, cu rolele sau mai ştiu eu ce. Uită-te la un film, citeşte bancuri, citeşte o carte, desenează, creează haine pe Polyvore, ascultă muzică, karaoke, dansează, încearcă să faci o prăjitură şi vezi ce îţi iesă, te poţi juca conquiztador, vorbeşte cu cleverbot laughing, haideee, găseşti ce să faci. puppy dog eyes

| 123lalala a răspuns:

In primul rand Buna!,in al doilea poti face mii de lucruri totul depinde de ceea ce iti place tie sa faci adica poti sa te uiti la un film, sa citesti o carte, sa ies in aer liber cu prietenii sa citesti ceva, sa iti faci unghiile, etc.big grin Funda?

| AndruCriistina a răspuns:

Ce intrebare absurda, nu crezi? laughing! Poti face mii chiar mii de lucruri ca sa nu te mai plictisesti.Iti dau cateva exemple:iesi pe afara cu prietenii,du-te la cinemawinking, joaca remi sau ceva pe calculator, poti sta pe Facebook sau pe mess cat timp vrei sa vorbesti cu amici,du-te la shopping,in caz ca nu ai prieteni sau nu pot sa iasa pe afara iesi singur/a si te plimbi, sa dormi, sa scrii, sa citesti, sa dansezi......etc etc sunt mii de lucruri! Sper ca te-am putut ajuta :*

| ovi93 a răspuns:

Suni prietenii si iesiti la un suc sau te joci ceva pe calculator, dar nu mult timp ca e daunatorlaughing. Deci cel mai bine e cu prietenii un suc in oras o plimbare prin parc ca si asa vine vara

| cami23 a răspuns:

Citeste o carte, creaza ceva din hartie sau fa bratari din ata daca nu stii sa le faci sunt o multime de tutoriale pe google