| FFabi17 a întrebat:

Morrr de plictiseala spuneti-mi si mie ce sa fac! afara ploua si nu e nimic bun la tv si deja ma dor ochi de la calcualtor! cine vine cu idei bune FUNDOI

Răspuns Câştigător
| Andreeea_2224 a răspuns:

Pai potisa asculti muzica
-sa citesti
-sa faci karaoke
-sa dansezi
-sa te uiti la un film
-sa te uiti la tv
-sa te joci pe calculator
-sa vorbesti pe mess cu prietenii
-sa probezi haine mai vechi si sa te distrezi cu o prietena buna sau chiar mai multe facand un mini teatru
-sa faci poze
-sa le modifici
-sa rearanjezi obiectele din camera
-sau pur si simplu sa te joci un joc cu familia.Gen monopoly, nu te supara frate etc...
Sau.

1. Daca pot stau la pc
2.Suna o prietena si incepeti sa povestiti
3.Fa-ti o ciocolata calda si citeste ceva
4.Asculta muzica non-stop
5.Fa-ti poze imbracat/a cu diferite haine
6.Priveste ploaia
7.Du-te si da o fuga prin ploaie [mie imi placea cand eram mai mica ]
8. Danseaza pana nu mai poti.
9.Compune poezi
10.Fredoneaza
Funda?puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| LonelyGirl01 a răspuns:

Pai poti sa:
-iti faci temele pentru luni
-sa te uiti la un serial online
-citesti o carte buna
-vorbesti la telefon cu prietenii/prietenele
-desenezi ceva
-faci curat
-iti faci poze
-faci o prajiturabig grin

| emiitzzy a răspuns:

Cheama pe cineva la tine ceva prieten prietena statis i povestiti facetiva pozee jucativa ceva cantati dansatii is multe ce le puteti face impreuna scoateti un film uitate la el joacate mario forever cauta un documentar la tv un film bun la tv is multe chestii:X:Xlaughing

| Andreea_3136 a răspuns:

Eu imi cumpar d efel o carticica''Sudokul'' am in jur de 20 de jocuri:d asa ca daca ma plictisesc am ce sa fac, mai citesc o carte,citesc bancuri,imi pun un film de comedie,curat prin camera, calc hainute, etc laughing cam asta fac eu cand ma plictisesc grav

| Tania a răspuns:

Nasol,la mine e soarehappy, dar daca ploua dormi.

| Varsson a răspuns:

Pai,citeste o carte, sau culca-te un pic mai ales ca e ploaie, si dormi auzind stropii ploii.

| maddy_3420 a răspuns:

Stai pe facebook laughing