| Iulissa a întrebat:

Ce pot sa fac eu in masina pe un drum din Romania pana in Italia fara laprop sau PSP! PLzz rasp cat mai repede! funda+vot+folositor1

Răspuns Câştigător
| Goofy a răspuns:

Pai : sa te joci pe telefon, sa asculti muzica pe telefon; mp3; mp4, sa dormi (cea mai buna aleger) sau sa admiri peisajul. Am uitat, poti sta pe net si de pe telefonwinking. Bafta! Vot?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te uiti pe geam ca tot omu...
nu stii ce lucruri interesante poti vedea?
http://www.funnyphotos.net.au/images/horse-pulling-a-car-in-romania1.jpg
*sarcasm...*

| Muhteşem a răspuns:

Pai eu cand am venit in Italia,am citit reviste,carti, am ascultat muzica la casti, radio.Asa o sa treaca timpul mai repede.

| Crisyy a răspuns:

Daca ai un mp3/telefon asculti muzica, iti poti lua un caiet/ agenda sa desenezi/scrii, o carte sa citesti.

| xOneTwoThree a răspuns:

Vorbesti la telefon.Bei un suc.etcwinking

| iEmonel a răspuns:

Asculti muzica si trimiti mesaje. [sau citesti o carte si dormi ]

| ilydude a răspuns:

Eu de obicei imi pun castile in urechi, mananc si cumva adorm! happy

| Villy0po a răspuns:

Asculti muzica la casti,dormi,citesti(in cele mai multe cazuri iti e rau cand citesti in masina), intri de pe mobil pe net, povestesti cu cei din masina ceva.big grin

| Stefania_3298 a răspuns:

Pai poti sa-ti iei un caiet si sa compui poezii sau sa faci benzi desenate,poezii...te poti juca pe telefon,poti fotografia pe geam poti asculta muzica la casti, poti vb la tel cu rudele sau prietenii, poti trimite mesaje... fundita?

| CookieMonsta a răspuns:

Daydream.
Asculta muzica la casti.
Vorbeste cu cineva.
Uita-te pe geam.
Orice lucru simplu caruia nu-i acorzi importanta.

| summer12 a răspuns:

Sa citesti o carte big grin

| geo85 a răspuns:

Eu zic sa iei avionul!