| CrysaCrysy a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu ma mai plictisesc in timpul liber(sambata si duminica)? PS: nu vreau raspunsuri de genu: inveti

Răspuns Câştigător
| armanu a răspuns:

Iti gasesti un hobby. depinde de ceea ce esti dispusa sa faci: poti merge la o sala de fitness, sau sa iesi cu prietenile; sau daca nu vrei sa te deplasezi, vizionezi un film, un documentar. Ramane si optiunea sa citesti o carte ( nu stiu daca esti pasionata de citit ). Sau inscrie-te la jocuri de cultura generala ( sunt o multime pe net ) un exemlul e celebrul Conquiztador... te distrezi si in acelasi timp inveti si ceva nou.
Sper ca ti-am fost de ajutor! O seara faina si week-end(s) cat mai funny!

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Citesti.
glumesc
mergi cu prietenii pe undeva, tu la ei, ei la tine, nu sta acasa ca mine.
daca poza de profil e a ta, am ramas interzis. cum ai putea tu sa te plictisesti?

| CrysaCrysy explică (pentru valentingb):

Ce ai vrut sa spui cu " cum ai putea tu sa te plictisesti"?

| valentingb a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Adica tu ar trebui sa fii mereu in oras cu prietenii
eu nu am prieteni
dar imi e greu sa cred ca tu nu ai.
Poate iti faci un prieten, unul care stie ce sa faca in weekend, unde sa mearga, sa va plimbati, voi doi
iesi un pic sa te vada lumea( dupa ce ies de la munca si vad o fata foarte frumoasa nu ma mai doare capul)
faci ziua frumoasa celor care te vad
daca te-am suparat imi cer scuze, nu asta mi-a fost intentia

| Takocska a răspuns:

Iesi afara cu prietenii

| sonny89 a răspuns:

N-ai si tu un hobby? Un vis? Eu stiu, poate iti place un sport, poate iti place sa dansezi, sa pictezi, sa canti. Trebuie sa gasesti acel "ceva" care sa iti ocupe timpul liber! In viata ai doar doua alternative:
1. Sa n-ai timp sa faci ceea ce-ti place!
2. Sa nu-ti placa ceea ce faci cu timpul tau!
Alege prima varianta. A doua deja te-a ales!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si raspunde la intrebari pe TPU.Numai bine.