| Céline7 a întrebat:

Ce pot sa gatesc cand sunt singura acasa? nu prea am idei ceva usor in afara de omleta. funda + vot

Răspuns Câştigător
| daaNifTw a răspuns:

Cartofi prajiti... spaghete, orez cu lapte, si muuulte altele :d.

3 răspunsuri:
| Angelique1 a răspuns:

Friptura

| zombie666 a răspuns:

La asta ma pricep big grin piure de cartofi cu ficatei in sos (40 de min), pulpe la cuptor cu cartofi(40 de min), salata de pui(30 de min) pui la ceaun(30 de min) sau peste( la cuptor, pe grill sau cum vrei u pentru ca se face repede) si clatite cu banane si ciocolata. pofta buna
ps:sper sa ma inviti si pe mine pentru ca deja imi este foame big grin