| IoanaBogdana a întrebat:

Ce poti face intr-o zi ca aceasta, daca televizorul nu merge, calculatorul este exclus? unde poti merge in oras fara sa cheltui bani putini sau ce poti face acasa?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te plimbi prin parc sau să faci curat în casă!
Pa, pa.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Daca vrei sa cheltui bani multi te duci intr-un club, la un restaurant sau un fast food cu prietenii, la un film sau la shopping.

| YourAngel a răspuns:

Ai putea citi o carte, desena, picta, canta, scrie poezi s-au povesti, sa scrii ceva despre tine in jurnalul tau sau despre alte persoane, sa-ti ajuti parinti sau membri familiei la treburile casei, sunt multe actiunii care le poti face.Sigut ai talent si iti vei gasi ceva de facut!

| Darky_9455 a răspuns:

Ai putea citi o carte...merge la prieteni...etctongue Funda!