| virojka a întrebat:

Ce preferati sa faceti in timpul liber_

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa primesc panblici happy
glumeam sa joc fotbal sau sa es cu prietena in oras!

| luiza a răspuns:

Daca este frumos afara prefer sa ma plimb, daca nu imi place sa citesc.

| mgtow a răspuns:

Sa ma pun pe un simulator de conducere care mi l-am cumparat recent si e acasa volan cu 3 pedale si schimbat-or de viteze 6 treptewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy!
Sa citesc, sa stau pe TPU. sa ma plimbday dreaming
sa ma uit la tvhappysa ma joc`hee hee)
sa vorbesc la tel 8-devil
dar uh?smug
o zi frumoasa:*

| marya a răspuns:

Sa stau cu cei mai buni prieteni asa ma simt foarte bine.

| Eunyce a răspuns:

'Buna.

Timpul liber in ziua de azi este asa de pretios, in special pentru noi cei tineri care practic fugim.Prin aceasta fuga pierdem atatea clipe pentru care ar trebui sa ne oprim in loc si sa le traim cu intensitate.

Timpul meu liber prefer sa-l dedic lucrurilor ce imi fac cea mai mare placere.

-Muzica(se intampla cand ea atinge sufletul).
-Sport(Relaxeaza mintea si inima).
-Gatit(e o pasiune sa stai in bucatarie si sa incerci retete noi).
-Sa ajut persoane pe TPU(e un sentiment de bine, atunci cand stii ca ai ajutat un om, facandu-i o bucurie, oferindu-i probabil usurare).
-Cititul(cele mai multe carti sunt captivante si foarte bine gandite.Eu consider ca din fiecare lectura poti invata mai mult sau mai putin).

Mai sunt si alte mici hobby-uri, dar cele enumerate mai sus sunt cele mai importante.
happy

O zi cat mai frumoasa!
:*

| ριтʏcнα a răspuns:

Citesc, ma plimb, ma duc prin magazine, imi invit colegii acasa, etc.

| cristianorudi7 a răspuns:

Sa ma uit la aberatiile de pe tonti pentru unu

| Petronela a răspuns:

Sa stau, sa ma uit la tv, sa vb pe mess, sa stau pe TPU etc

| virojka explică:

Insa eu in timpul liber cel mai mult iubesc sa dorm. apoi deja celelalte cum ar fi:sa ascult muzica, sa privesc tv si bune inteles sa stau pe net