| Nαty a întrebat:

Ce preferati sa faceti in timpul libel si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

La școală cânt,în pauză cânt,acasă cânt, când îmi fac temele cânt, în timpul liber cânt.Simt că viața mea e legată de asta,la altceva în afară de asta sunt inutilă,nici nu pot să îți explic dragostea pe care o simt pentru muzică,e magic cum dacă melodia este emoționantă te emoționezi și tu,dacă melodia este realistă și tu realizezi diferite lucruri, asta simt eu să fac oricând și oriunde, tu?

2 răspunsuri:
| Dariiia a răspuns:

Pai :
sa ma plimb
sa merg in oras
sa stau pe mess/facebook
sa merg cu prietenii afara
sa ma uit la tv
sa dorm mult
Si de ce?
pentru ca de aceea se numeste timp liber, sa te recreezi.
sper ca ti-am fost de folos tongue

| bubuanca a răspuns:

Sa ascult muzica si sa stau la laptop sa vb cu prietenii si nu numai diferite activitati.pe mine ma relaxeaza mult happy