| BoAAA a întrebat:

Ce premiu iau daca am media generala 9.35?

Răspuns Câştigător
| Stef0909 a răspuns:

Eu stiu ca e premiul 2.De la 10 pana la 9.50 e Premiul I, de la 9.50 la 9.00 e premiul II, iar de la 9.00 pana la 8.50 e premiul III si de la 8.50 la 8.00 e mentiune.Deci tu iei premiul II.Bravo:*.Fundawinking

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Depinde de ce au ceilalti. Daca 4 sau mai multi au medii mai mari decat tine nu iei niciun premiu. Daca ai cea mai mare medie iei premiul 1.

| ZoeyMe a răspuns:

Depinde cati copii au media mai mare ca tine.Pot fi mai multi pe un loc daca au aceeasi medie.De exemplu daca 4 copii au media zece ei vor fi pe primul loc, si tot asa cu cine are media mai mare.Succes!

| Monique27 a răspuns:

Premiul 2.big grin