| SaaraXDS123 a întrebat:

Credeti ca media generala in clasa a5-a 9.35 este o medie generala buna? Si premiul 3? P.S. este intrebarea unei prietene!

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndre1D a răspuns:

Da este o medie buna si premiul 3 este de asemenea bun spune-i sa nu-si faca griji va intra la un liceu bun... Funda?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu e o medie buna, e doar OK.

Premiul III este bine, dar a luat premiul III cu 9, 35? Atunci clasa e slaba.

| maddy673 a răspuns:

Nu este cea mai buna medie, dar daca a reusit sa ia media asta cu siguranta poate mai mult...te puphee hee

| Madsss a răspuns:

Eu in clasa a cincea am luat Mentiune I cu media 9, 89. laughing)