| rasfatzzzat a întrebat:

Va rog mult in clasa a 5 daca am numai 7 8 9 10 si pe semestru intai si pe semestru 2 numai notele astea ce premiu iau? (pe semestru 1 am 9.35 nota generala

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Depinde daca sunt altii mai buni ca tine.De exp eu am luat 3 ani la rand premiul doi fiind mereu in fata mea o fata cu 10 pe linie.Anul trecut am luat premiul 2 dar cu inca cineva cu care am fost la egalitate(o fata).In toti anii n-am iesit din media mea(7, 70) numai in a5a am avut 9, 73 parca.Prietena mea cea mai buna are pe toti anii exact media ta 9, 35 si a luat mereu mentiune.La noi asa e, dar depinde de cum sunt ceilalti.Analizeaza concurentalaughing. Bafta!

2 răspunsuri:
| Alexandra9909 a răspuns:

Pai cred ca premiul 1 sau 2
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de restul din clasa