| anonim_4396 a întrebat:

Ce recomandari mi-ati putea da in cazul in care vreau sa uit de o anumita persoana, ceva care sa ma binedispuna!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CamiiBăă a răspuns:

Nu cred ca ar trebui neaparat sa uiti definitiv de acea persoana.Ca sa fi binedispus ai putea sa citesti o carte sau multe alte lucruri care sa te linisteasca. Funda?

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Du-te la bagaboante cu prietenii.

| RaluBoom a răspuns:

Ca sa uiti de o persoana cel mai bun remediu sunt prietenii tai, iesi cu ei afara sau cheama-i la tine si vei vedea ca te simti mult mai bine.

| Annabel20 a răspuns:

Du-te in oras la o prajitura sau un suc di incearca sa nu te mai gandesti de acea anumita persoana. Funda?