| mishaly a întrebat:

Imi curat dinstii zilnic dar vreau ceva ce ar putea sa-mi inalbeasca mai tare ceva recomandari? fundita

5 răspunsuri:
| oAndyy a răspuns:

Coolsmile
whitesmile
Sunt foarte bune!
Funda?

| DuDux3 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui dentistului tau de asta si o sa iti spuna el ce sa faci. Funda?love struck

| SickMind a răspuns:

Iti recomant o pasta de dinti cu efect de albire, in nici un caz un tratament de albire. De ce? Pentru ca iti vei distruge dantura, pe moment vor fi albi, dar va trebui sa-i albesti lunar, deoarece de fiecare data se vor ingalbeni mai rau...Multi medici stomatologi, iti vor putea recomanta asta pentru ca este de asemenea foarte costisitor.

Ramai la spalatul pe dinti, si incearca acea pasta cu efect de albire, incearca sa-ti cureti dantura cat de deswinking

| einzelkind a răspuns:

Spala-te dupa fiecare masa pe dinti si nu vei avea problemewinking