| Silviumber a întrebat:

Daca ati putea sa readuceti la viata o anumita persoana, pe cine ati readuce? De ce?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe Ceausescu.Sa vada si el ce-a ajuns tara asta.Si poate ajungem iar la zero cu datoria externa.

| IsabelaIssa a răspuns:

Verii mei de 23 de ani, 2 frati ce au murit la un interval de 2 ani dar la aceeasi varsta si moarte diferita. De ce? Pentru ca eu consider ca nu e corect ca un medic sa decida cine sa ramana in viata si cine nu. Pentru ca au fost prea tineri si nu au apucat sa isi traiasca viata, sa se casatoreasca, sa aiba un copil si asa mai departe.

| DNSK a răspuns:

Tepes! sa faca un pic curat in tara asta

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pe catelul meu, mi-e atat de dor de el.sad

| mODIN a răspuns:

Hitler!

| Silviumber explică (pentru mODIN):

Imi poti spune de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tata. Nici n-am apucat să-l cunosc, așa că ar fi destul de drăguță o discuție ca-ntre tată și fiică...

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți jur că mi-au dat lacrimile.Pentru a mia oară!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Scuze, iar am dat-o-n bară. Vezi? Rănesc oamenii din orice prostie.

| Ichnat a răspuns:

Pe nimeni!

Daca ai fi trait acum 100, 1000, 10000 de ani, cum te-ai simti acum? Te-ai putea adapta la o noua viata?winking

Răspuns utilizator avertizat
| Zerathull a răspuns:

Fiind egoist, pe mine insumi dupa ce mor. Depinde de cum reinvii.

| Unstopable a răspuns:

Pe hristos, pentru ca nu a existat niciodata

| Ddo_Razvan_1995 a răspuns:

Mamaie