| Maria02 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? e iarna, frig, si nu am cu cine sa stau?

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Pai vezi un film si bea o ciocolata calta e super si invitati prietenele la un film daca nu luati floricele, intrati pe divixonline.biz si intra la romantice si cauta filmul Greta e super frumos sunt superbe, sau puteti sa faceti chestii interesante cum ar fi sa compuneti o melodie, sau sa va jucati jocuri interesante. Fa o petrecere in pijamale chestii din astea. Cea mia misto e partea cu filmul. funeda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrei companie gratuita? Eu ma ofer. Mai glumim mai facem miscare, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Ei na fi creativa.

| username23 a răspuns:

Pai daca ai net-ul la dispozitie atunici fa teste de personalitate, uitate la curiozitati, jocuri, filme, ia-ti popcorn si savureaza-l cu un film de comedie...have fun!

| Adriannae a răspuns:

Citeste, scrie, deseneaza, asculta muzica...lucruri care te-ar putea ajuta sa-ti descoperi o noua pasiune.

| Claudia_4421 a răspuns:

Sa inviti prietene la tine sau sa-ti gasesti un joc pe internet care iti place, si sa-ti pierzi vremea cu el happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joca jocuri: webkinz, pandanda, club penguin, miss bambo. intelegi tu sunt jocuri faine na dca vrei joacate daca nu nu ii bine ori cum.