| Vaculin_Andreea_1984 a întrebat:

Ce sa fac in vacanta? Ma plictisesc ingrozitor-ina cind stau toata ziua pe laptop.E iarna, nu e zapada, e frig(tare).Va rooooooooooog!

Răspuns Câştigător
| EleniiXD a răspuns:

Asculta o melodie care iti place la nebunie si ai sa vezi ca or sa-ti treaca plictiseala sau daca ai facebook comenteaza si vorbeste cu prietenele tale sau poti sa te joci ceva de exemplu :sah, carti de joc cu cineva din casa verisori, fratii, parintii, bunici.
Succes!

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Urmareste anime-uri!

| HaKa93 a răspuns:

Poti sa incepi sa te uiti la un serial. daca vrei comedie pura iti recomand californication. este si lung si nu te plictisesti cand te uiti la el.

ai mai putea sa iti faci un blog despre ce vrei tu.

| Vampiress a răspuns:

Incearca sa privesti niste filme interesante, citeste o carte, iesi undeva cu prietenii, joaca-te pe calculator sau la diversele console, mergi la cinema sau la un muzeu.
O zi buna*

| asdfghjklș a răspuns:

Citeste, asculta muzica, gaseste-ti un hoby, cheama niste prieteni pe la tine si jucati ceva.

| OtakuAmi a răspuns:

Poţi citi. Poţi să asculţi muzică. Întâlneştete cu prietenii. DFacă nu te-ai uitat până acum te poţi uita la The Vampire Diaries (o să îţi ia ceva timp ).

| Diotima a răspuns:

Citeste, azi ti se pare plictisitor, insa maine cand vei avea in jurul tau oameni mai slab pregatiti ca tine, va fi un avantaj. Citeste orice!

| CosticaShtrengarul a răspuns (pentru Diotima):

Da sigur, da-i saracii fete (cred) sa citeasca in timpul liber pentru scoala. Grozava idee, mai bine nu scriai nimic!