| IgoToHellForThis a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? vreau raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneaza
asculta muzica
du-te pe afara, parc, joaca-te cu cainele/pisica/purcelu
munceste
stai intr-o gradinuta si relaxeaza-te
fa poze
raspunde la intrebari pe TPU
si multe altele

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Stau pe net, vorbesti pe mess, daca iti placa sa citesti, citeste o carte, daca iti place sa scrii, fa-ti un blog sau scrie poezii, daca iti place sa desenezi, deseneaza, daca iti place sportul, da0te cu rolele, bicicleta sau alt sport, daca iti place muzica, cauta melodii noi care sa iti placa. happy
Sunt multe lucruri pe care le poti face, trebuie doar sa gasesti ceva care te defineste.

| Smiley a răspuns:

Buna! Poti sa mergi in parc cu prietenii sa te plimbi cu rolele sa desenezi sa te uiti la tv,sa te joci cu anumalul de companie, sa inviti un orieten la tine sa citesti o carte sau o revista sa te blimbi cu bicicleta, si multe altele. Sper ca te-am ajutat. Funda?:d

| xButterflyxX a răspuns:

Citesti o carte, iesi in oras, scrii o poezie, compunere, te uiti la tv, la un film. iti faci poze, vorbesti la telefon cu rudele / prieteni, faci farse la telefon.hee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joci pe TPU.laughing

| Addaa1998 a răspuns:

Citeste o carte sau asculta muzica pe mine ma linisteste foarte mult:*

| IgoToHellForThis explică:

Va multumesc mult happy ma bucur ca mi-am facut un cont pe TPU si am sa incerc cateva din sfaturile voastre. PS: nu vreau sa imi petrec timpul jucanduma Poker straight face. Va pup :X

| Marius_1339 a răspuns:

Joaca-te poker aici : www.pokeronlineromania.net