| vadic9901 a întrebat:

Ma plictisesc de mor, ce sa fac?
Nu vreau raspunsuri ca citeste sau uita-te la tv etc.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te la Supernatural, Reaper, Doctor Who, Spartacus. Sunt foarte tari serialele, bine acum depinde si de ce gen iti place tie, dar iti recomand Reaper intai. (are mai multa comedie). Bafta si vizionare placuta!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la Naruto

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îs mortale!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Stiuwinking

| Prezidentul a răspuns:

Pana la urma tot la tv rolling on the floor

| vadic9901 explică (pentru Prezidentul):

Se poate si la pc

| Prezidentul a răspuns (pentru vadic9901):

Da frate stiu, dar ai ales seriale si in intrebare ai spus ca nu vrei TV laughing

Dintre alea 4 cele mai bune sunt Dr House si Spartacus, le-am vazut. (pe pc)

| vadic9901 explică (pentru Prezidentul):

Cind am zis tv ma refeream la televizor

| Prezidentul a răspuns (pentru vadic9901):

Seriale Tv vazute pe calculator... hmm este ca si cand te-ai uita la Tv de pe pc dar fara pauze, no?

bafta la filme...

| vadic9901 explică (pentru Prezidentul):

Ms

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Din ce am urmărit până acuma cel mai mult mi-a plăcut Smallville (serial), Yuyu Hakusho, Yu-Gi-Oh seriile, şi ar mai fi multe.