| foreveryou a întrebat:

Deci de la un timp ma plictisesc atat de repede din orice si daca rad o fac tot din orice deci serios ce sa fac sa mai ies din plictiseala? m-am plictisit de facebook; yahoo; scoala nici peafara nu mai am chef sa iess sad mai exact M-AM PLICTISIT DE VIATA... ce sa fac?

5 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Canta la un instrument :\

| foreveryou explică:

Ce sfat rolling on the floor))) oricum nu fac astawinking

| Creata_Oita_1995 a răspuns:

Apuca-te de un sport, gaseste-ti un hobby ceva, cauta ceva ce sa-ti placa sa faci

| foreveryou explică (pentru Creata_Oita_1995):

Nu stiu n-am timp de hobbyuri sunt a 8-a si am mult de invatat si n-am timp nici de sport de la un timp imi este atat de lenee...sad laughing)

| Creata_Oita_1995 a răspuns (pentru foreveryou):

Si daca esti a 8a ce? Cat iti ocupa un sport? 2 ore pe saptamana maxim 4. Nu cred ca timpul e problema, cred ca tie iti convine sa fi asa si vrei sa te schimbi, caci daca vrei poti!