| OvIaTaNeBuNa a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac, ma plictisesc toata ziua. Am terminat liceul si acum stau acasa ca nu-mi gasesc de munca. M-am plictisit de intalnirile cu prietenii si de intalnirile cu iubitul. Dati-mi niste idei ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Ar trebui sa-ti gaseste un hobby!

Uite cateva variante:

1.Sa-ti cumperi un animal de companie (daca cumva nu ai)
2.Sa-ti gasesti un sport preferat (inot, volei, hambal etc...)
3.Sa crosedezi (asta faci numai in caz ca te plictisesti foarte foarte tare!

Ti-as recomanda sa asculti muzica deoarece muzica te relaxeaza si te face sa te simti bine daca asculti niste molodii super dragute!::

6 răspunsuri:
| elenita_7894 a răspuns:

Ar trebui sa te duci sa mai cauti de lucru poate coafeza vanzatoare pe la un club trebuie sa gasesti cevabig grin
Daca nu du-te la facultatehappy
Bafta:*

| Kerli a răspuns:

Mergi la facultate

| allgamemuziq a răspuns:

Pai fa cum fac eu gasesteti un joc unde sa cunosti alte persoana de ex eu mi-am deschis un svr de Counter - Strike 1.6 poti invata si uh jocul asta si sa ni te alaturi nouabig grin daca vrei baga id meu acl_muziq@yahoo.com hai te pup:*

| pjr a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la facultate eu as zice sa mergi sa iti gasesti ceva de lucru...sa ai banii tai

| VORTEX a răspuns:

Buna.daca facultatea nu este o varianta si loc de munca nu iti gasesti am o idee pentru tine care nu stiu daca te va incanta intocmai. Poti face munca voluntara, cunosc prieteni care sunt voluntari la fundatia "Salvati Copii" si merg impreuna cu grupul de copii de care au grija in vacante tabere si multe altele cu cazare si tot asigurat fara prea multa munca.In acest fel vizitezi si locuri noi si iti petreci timpul cu prieteni noi de ce nu.

| OvIaTaNeBuNa explică:

Ms pentru raspunsurihappy