| Amy_2364 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber in afara de a ma plictisi? Cand sunt singura...

Răspuns Câştigător
| stefybx a răspuns:

Gaseste-ti un hoby sau ceva care sa te multumeasca.Eu daca as avea timp liber, of! cate as avea de facut... Dar probabil tu esti foarte tanara si ai nevoie de multa actiune, asa ca fa-ti cat mai multi prieteni si distreaza-te! Numai bine!

66 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Hmm...si eu ma plictisesc...de unde esti Amy?batting eyelashes

cami
| cami a răspuns:

Hai sa iesim impreuna happy si eu ma plictisesc de mor in casa. vrei happy?

cami
| cami a răspuns:

laughing

cami
| cami a răspuns:

Fara replica.comediant trebuie sa te faci. ti-ai ratat meseria.

cami
| cami a răspuns:

Tukhey23.batting eyelashes...hmm si chiar crezi tu c-o sa faci fata pretentiilor whistling smug... daca spui tu c-o sa fie distractivbatting eyelashes.atunci...merg pe-ncredere.hee hee

cami
| cami a răspuns:

Eh.care-i aia.thinking sad

cami
| cami a răspuns:

Ooo. obisnuiesti sa iei si flori? e de binehee hee hmm.muschi...smug.love struck...thinking eh turkibatting eyelashes poate ca... poate ca as pierde ceva daca nu as accepta...

cami
| cami a răspuns:

Amy.eu sunt din Craiova.(ai vaz intrebarea mea).chiar imi pare rau, sincer, dar lasa-mi id-ul tau pe prv.winking happy

| dulshe a răspuns:

Stai la pc, citesti o carte care ti se pare interesanta, iesi sa faci ceva miscare, te uiti la vreun film, joci vreun joc, asculti muzica, dansezi, faci curat, faci parada modeitongue, uff cate lucruri nu-s de facutbig grin

| Cryss a răspuns:

Sa incerci sa te plimbi, sa te uiti la un film, sa faci integrame, sudoku daca iti place, sa asculti muzica, navigheaza pe net cautand lucruri interesante, asculta muzica ta preferata, incearca sa gatesti ceva, deseneaza, citeste o carte, stai cu familia ta la povesti big grin.

| tukhey23 a răspuns:

@cami:de ce nu iesi cu minehee hee

| tukhey23 a răspuns:

@cami:de ce nu? iesim la o prajiturica(imi place cum suna), platesc eu de data asta... data viitoare, ma fac ca nu am bani, si mai vedem noi.Deci vii?hee hee
o sa fie distractiv.

| tukhey23 a răspuns:

@cami:pai e prb. si una mare sad

| tukhey23 a răspuns:

▄ █ ▄dulce▄ █ ▄ :crezi ca poate face toate astea...

| tukhey23 a răspuns:

@cami:hmm sunt baiatul viselor tale.Asa ca eu zic sa vin... iti garantez ca ai ce vedea la mine(muschi). deci vii?

Flori=100.000 mii, prajituri=200.000 mii. ma costa cevahee hee

| tukhey23 a răspuns:

@cami:o sa pierzi multe.Decii te mai gandit. accepti

| babzibazatu a răspuns:

Sa sugi ****

| NimeniCuActe a răspuns:

Descopera un hobbyhappy... cel mai simplu

| stefybx a răspuns:

Acordã atentie lucurilor importante pentru fericirea ta... Joacã-te cu copiii, fã-ti controale medicale periodic, iesi în oras la cinã, fa sport, vei avea suficient timp altã datã sã faci curat sau sã repari cine stie ce dispozitiv. Ai, în primul rând grijã de mingile de golf, ele conteazã cu adevãrat. Stabileste-ti prioritãtile, restul e doar nisip." *

| ExpertMen a răspuns (pentru stefybx):

Cine e baba aia din imagine?"fã-ti controale medicale periodic" hahaha pai ce are e han? hahaha poate baba aia din imagine trebuie sa isi faca controale periodice

| moonY a răspuns:

Stai pe TPU

| deealexx a răspuns:

Citestewinking

| Amy_2364 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri si cami sunt din Bucuresti uh?

| Amy_2364 explică:

Da MeMe ai dreptate iti multumesc pentru. sfat

| MeMe a răspuns:

Pai. de obicei sta la pc.
Amy, incearca ceva nou. iesi in parc, alearga, role, stai in aer liber, fa miscare, vezi un film, hobby (gen inot, tenis. etc ), sunt atatea de facut =D.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai p net si sa mergi la prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai citeste ceva plimbate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intreba, de asta amintrat si eu pe aici...mor de plictiseala.pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseshte un hobby...fati prieteni ...asculta muzica ta preferata...fati cu prietena ta cea mai buna photoshop..dute cu ea shi faceti shoping....shi altele..fa orce numai sa nu te plictiseshti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseshte un hobby... fa-ti prieteni ...asculta muzica ta preferata... fa-ti cu prietena ta cea mai buna photoshop. du-te cu ea si faceti shoping...si altele. fa orce numai sa nu te plictisesti!