| Dana1999 a întrebat:

Ce sa facem daca tot stam in casa? Idei noi,în afară de muzică, filme si sport.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu ti-as sugera o curatenie generala prin dulapuri, camari, bai camere samd. Spalat si calcat tot. Revizuit si aruncat haine si incaltari care nu mai porti samd.

6 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Poti oricand sa iei un pix si sa-ti scrii propria poveste, sa-ti creezi propria lume. Compune ceva, o poveste.

| Aasdfghj a răspuns:

Deseneaza, cauta un joc interesant, citeste sau invata lucruri noi.

| Cameliapantiru a răspuns:

Poți citi. E foarte interesant și plăcut.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Lucru de mana. E plăcut si odihnitor.

| Frank51 a răspuns:

Eu sunt mult mai activ in domeniile in care nu aveam timp inainte, precum bucataria, menajeria, gamingul, cantatul la pian, si sa nu uitam de cea mai importanta chestie, crearea de content audio. Sigur ai si tu ceva de facut.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Citit. Redecorat. Învățat o limbă străină.