| TheLonelyOne a întrebat:

Ce sa faci cand esti plictisit?

29 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Ma uit la Acces Direct (pe net daca e nevoie) si incep sa comentez la ce prezinta aia.

| Bogdan009 a răspuns:

Joc Minecraft... o intrebare pentru tine esti plictisit laughing?!

| Gabriel_Mikulaş_1996 a răspuns (pentru Bogdan009):

Daca joci mc, da-mi si mie skypeu tautongue

| Crucified a răspuns:

Ascult muzica! daca sunt plictisita imi amintesc de niste sentimente si apoi plang ca sa ma descarc si apoi ma simt bine si numai sunt plictisita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ascult muzica, din nou si din nou si din nou si din nou si din nou.happyCe viata ar fi fara ea? Poti asculta melodii care te reprezinta, sa ajungi sa le fredonezi fara sa iti dai seama..sau sa stai in pat pe o perna moale si sa te gandesti..sa incerci sa adormihappyasa ma "reimprospatez"eu cand sunt trista, fericita, etc.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasul 1 : Pun muzica si dansez.big grin Pasul 2 : Ascult muzica :X daaa

| ShadeAdda a răspuns:

Plictiseala?! Ce-i aia? laughing Asculta niste muzica, citeste, canta, iesi p-afara, plimba-te, joaca-te pe calculator, uita-te la videoclipuri cu compilatii pe YouTube, pune-ti un film tare, fa gimnastica, danseaza, ajuta-ti parintii daca au nevoie de ajutor, stai pe langa ei, suna-ti prietenii, arde timpul pe TPU/pe vreun joc MMO, joaca Fruit Ninja pe telefon (lol), deseneaza, uita-te la anime-uri (cel putin asta fac eu XD), fa-ti curatenie prin camera (nu se stie niciodata ce poti gasi rolling on the floor ), iesi afara si alearga ca nebunu' in jurul blocului (o sa-ti treaca plictiseala dupa vreo 2 ture lawl), fa experimente pe care la vezi pe YouTube, gateste daca te pasioneaza, fa origami, fa-le o surpiza alor tai cu ceva facut de tine, cauta wallpapere si muzica pe net... LISTA TOT CONtINUA! Cum poti fii plictisit intr-o lume atat de lipsita de plictiseala?!?!?!?! rolling on the floor)) ROFL

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

O ard pe fb aiurea straight face

| GrimRaider a răspuns:

Ce nu ai facut pana in acel moment

| andreeatobiy a răspuns:

Ma uit la Plasa de Stelelaughing Pe net

| RamooNebunik a răspuns:

Ies in oras cu prietenii/prietenele la un suc, ma duc la un fotbal, baschet, volei ascultam muzica jucam carti ne plimbam mancam seminte si cam atat tongue deci mai iesi si tu din casa si nu plictisesti dal in colo de calculator si televizor mai iesi si tu pe afara sa te mai vada lumea laughing logic daca stai in casa numa la calculator si televizor te plictisesti laughing

| TheLonelyOne explică:

Multumesc de raspunsuri

| TheLonelyOne explică:

Nu se vad raspunsurile...LOL?!

| QWDEASD a răspuns:

Sa scrii pe calculator counter strike unity si poti juca cantar straik

| Kiki2001 a răspuns:

Asculta muzica, te linisteste http://top50.jurnalul-meu.com/

| Algida a răspuns:

Joaca un joc. Ex : minecraft counter strike ( iti recomand counter strike extreme v6 ) metin2 ceva care sa te puna la lucru, sau sa citesti o carte de actiune SF comedie. Daca toate nu-ti plac sau nu te-au ajutat pune castile pe urechi si asculta melodiile tale favorite (sigur te vei simti mai voios )
PS:Nu asculta melodii care sa te faca sa adormi... asculta ceva care te face sa sari in sus sa te energizeze. Bafta!

| MySum a răspuns:

Cauta lucruri amuzante si vezi ce se intampla, sau scrie cele mai amuzante glume si ai multe de citit
Incearca o sa vezi e numai bine pentru plictiseala, rasul este cel mai bun medicament

| Mikiiiii a răspuns:

Avand in vedere ca esti baiat probabil ca iti place fotbalul, asa ca ce mai stai?! Iesi afara cu prietenii si joaca fotbal pana nu mai poti sau daca nu ai chef sa te obosesti ai putea(daca e cald)sa mergi la o baie buna, sa iesi cu prietenii sau pur si simplu sa asculti muzica stand in pat, te va linisti big grin

| magicdreams96 a răspuns:

Vad un film bun, imi sun prietenii si le propun sa iesim in orasbig grin

| Diana_Tudose_1998 a răspuns:

Mas uita la un film

| WDRobyy a răspuns:

Joc metin2, counter strike, stai pe mess, facebook, Pe TPU niciodata nu te plictisestiwinking

| Deea_Ingerash_1994 a răspuns:

Parerea mea este sa inventezi ceva.

| State_Serban_1990 a răspuns:

Jocate gta Romania 2

| Ungureanu_Andrei_1996 a răspuns:

Joaca-te pe calculator.asculta muzica, du-te afara, te duci la un suc cu prietenii

| Tone_Nicusor_1992 a răspuns:

Mie nu-mi prea place sa ascult muzica si nici sa dorm

| Camii2345 a răspuns:

Pai. poti face multe lucruri. sunt sigura ca nu vrei sa auzi de: citeste o carte... fa-ti temele, invata. laughing deci. Poti dansa, asculta muzica, uitate la tv, joaca-te pe telefon., vorbeste cu cineva prin mesaje, mergi la o prietena/prieten, intra pe teste online. sunt dragute, deseneaza, creeaza stilui noi de imbracaminte... fa ce iti trece prin cap. Distreazate. Funda?