| KKarl a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu mă spăl 2 săptămâni? Plec într-o excursie pe munte și merg desculț.

27 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu se intampla mare lucru...o sa te obisnuiesti!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa puți groaznic

| cristimihailov a răspuns:

Este foarte posibil sa ai loc in tren si/sau metro... fara probleme. Asta daca ceilalti nu te vor da jos.

Nu o sa puti extrem de rau, dar o sa fie imposibil pentru cei din proximitate sa fie zambitori si binevoitori cu tine.

| untu a răspuns:

Nu te speli timp de 2 saptamani, daca mananci cu mainile murdare si te vei imbolnavi de hepatita A! Boala hepatitei A este denumita si,, boala mainilor murdare''! Vezi la munti trebuie sa fie un paraias sau un rau sau un lac in care sa te speli pe maini la fiecare masa si la picioare in fiecare seara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mirosi dar probabil si restul o sa faca la fel deci nu e asa mare bai, o sa va obisnuiti.

| BloodyLips a răspuns:

O sa fii foarte jegos, probabil o sa si puti.Ia-ti si tu macar multe pachete de servetele umede, sapun lichid si sampon uscat(se gaseste in farmacii) ca sa te mai cureti din cand in cand.

Răspuns utilizator avertizat
| BloodyLips a răspuns (pentru KKarl):

Atunci posibil sa capeti niste puricei si paduchei.

Răspuns utilizator avertizat
| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Ce te mai sperie ăștia care n-au habar. Dacă 2 săptămâni mergi zilnic încălțat o să-ți putând picioarele iar la munte desculț tot înainte cu tupeu ca nu are mare lucru ce sa se întâmple dacă ești atent plus ca o să-ți întărești tălpile și o sa fie mai sănătoase. Acu vezi ce probleme aveau strămoșii la picioare adică nici una

Răspuns utilizator avertizat
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa traiesti o experieta pe care au trait-o ce-i din epoca de piatra? Ei bine nu este rau dar sa ai la tine servetele deoarece pe cat de tentant ar fi poti sa faci paduchi si altele care nu prea or sa-ti placa si descult? De ce tocmai pe frigul asta?

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Totuşi un duş trebuie să faci seara. Că dacă a doua zi pleci la munte cu trenul, oamenii o să cam facă urât. Ştiu că nu-ţi pasă de ei ca şi mie, dar totuşi!
Cam toţi munţii din ţară i-am făcut numai desculţ. Nu stric eu natura cu ciubote!

| Ovidiu192837465 a răspuns:

In primul rand ai putea sa devii Yeti de Romania... Numai ca nu o sa fii alb, o sa fii maro.
In al doilea rand ai putea sa vii fara talpi acasa.
In al patrulea rand CINE NAIBA MERGE PE MUNTE, DESCULT, IN NOIEMBRIE?
Si in al cincilea rand, Zappy o sa revina cu episoade din intrebari stupide de pe TPU happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ovidiu192837465 a răspuns (pentru KKarl):

Oh, nu stiam. Sorry

| Turtusan_Ionut_1986 a răspuns:

Probabil se va acumula destul jeg pe TINE incat cu ar mai conta daca ai merge incaltat sau descaltat...

| cawisemy a răspuns:

Wtf? asta se incadreaza la intrebari TPU Stupide, dar sa dau un raspuns :
1. Daca nu te speli 2 sapt, in afara de faptul ca o sa puti a transpiratie, si o sa fi jegos nu o sa ai nimic.
2. Daca mergi descult, o sa te tai la picioare te infectezi si te ia smurdu de pe munte laughing