| AlexandraM776 a întrebat:

Ce simtiti cand stiti ca scoala incepe saptamana viitoare? Sincer eu abia astept sa inceapa pentru ca m-am plictisit de vacanta asta.

7 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Abia astept sa inceapa. Trec pe a 9a vreau sa vad ce colegi am profesori sa vad si eu cum e viata de liceu :d

| AndreiGabi a răspuns:

Sunt satul de vacanta si astept scoala dar am o profesoara pe care nu o suport si cand ma gandesc la orele sale piere orice sentiment placut...

| ICanSeeAll a răspuns:

As mai fi vrut putina vacantalaughing

| RappiNOnProductioN a răspuns:

Inseamna ca nu stii sa te distrezi in vacanta de vara happy Sincer traiam ca un print nu mi-as fi dorit sa incep scoala da-l dracul de liceu de aia nu mai pot? happy

| LifeInPink a răspuns:

Eiii. si eu astept, dar doar prima saptamana laughing) dupa ce reintru in program vreau iar acasa. Pffff, daca ar incepe scoala pe la 12 asa, sa nu ma mai trezesc la 7. bine ar fi

| swampy a răspuns:

Si eu astept sa inceapa big grin mult mai misto la scoala...

| XSmokerxx a răspuns:

Pai eu simt si bucurie si tristete.
Bucurie:mor de nerabdare sa mi vad colegii
Tristete:Nu mai vreau teme fiindca deja toata vacanta am avut de scris.