| Patry908 a întrebat:

Ce site-uri stiti unde pot sa fac ceva interesant? De fiecare data cand deschid calculatorul ma gandesc ce sa fac pe internetul asta mere. Niciodata nu stiu ce sa fac. Am ascultat muzica, stau pe TPU, joc remi, am intrat chiar si pe jocuri online. Daca aveti idei si puteti sa-mi spuneti ce pot sa fac diferit pe net va rog spuneti. Funda pentru ideile care imi plac!

Răspuns Câştigător
| KatyyLWA a răspuns:

Uita-te la fime, cauta pe net despre lucruri care iti plac, uita-te la faze amuzante pe youtube...iti recomad sa te uiti la tequila http://www.youtube.com/user/tequila1428?feature=results_main

doza de has http://www.youtube.com/user/DoZaDeHas?feature=chclk

-iti spun ce fac eu : ma joc pe facebook, ma uit la wrestling, intru pe alte site-uro tampite de wrestling....etc

| Patry908 explică (pentru KatyyLWA):

Hei, chiar am uitat de doza de has. Si eu amvazut cateva episoade si chiar mi-am placut. Mersi ca mi-ai reamintit.

3 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Ai putea sa te uiti la un film, sa stai pe facebook sau pe mess cu prietenii si sa jucati un joc online(eu asa fac cu prietenii mei, jucam area 51 online si ne place tare mult), poti sa iti faci cont pe twitter(daca nu ai), poti sa downladezi jocuri(care iti plac tie), poti citi ceva(ce iti place tie)...sunt multe de facutwinking funda?puppy dog eyes

| cima a răspuns:

Poti sa incrci sa vezi un film..sau un serialwinking
depinde si de preferinte ..incerca o retea sociala (facebook, twitter)
Succes! funda? big grin