| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti daca am face o poveste numai din comentarii? incep eu : A fost odata ca nicidata, un om care locuia undeva la tara... (astept continuarea)

132 răspunsuri:
| Fantomita a răspuns:

El era foarte suparat pentru ca se plictisea.Dar intr-o zi...

| Anddrea a răspuns:

Omul avea vaci, oi, capre si se numea Gigel din plai.

| 006iulia a răspuns:

intr.o zi i.a murit cainele fucky. el era foarte suparat asa ca s-a decis sa se duca la biserica sa.i faca o slujba. insa preotul...

| Ferenin a răspuns:

Pe langa el mai traiau si fratii lui Gigi Soseta, Ceaun Blindat si Titi Briliantu'. Cu totii locuiau intr-o casa de chirpici. (mai departe voi)

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si nu se intelegeau deloc bine, se bateau incontinuu

| AHaUnTiNg a răspuns:

Dar intr-o seara cand toti dormea! s-a auzit un zgomot afara! apoi a inceput sa se faca racoare in casa desii era varahappy...

| Alynutzza_1477 a răspuns:

Gigel a iesit afara sa vada ce se intampla si a vazut doi oameni care fugeau cu doua gaini in brate

| Ferenin a răspuns:

El a strigat atunci : Blindatule vezi ca fuge Moromete cu gainile noastre! Insa...

| Ferenin a răspuns:

( unde este continuarea? daca nu mai vrea nimeni altul sa participe, continuati tot voi prin rotatie )

| Izabelaisa a răspuns:

Insa blindatu si-a luat parul si cainele cel nou si a inceput sa urle hoti hoti ne fura gainile noastre iar gigel...

| Sinned a răspuns:

Vazand una ca asta se gandise sa prinda hotu dar stiind ca oricum nu il poate prinde a zis mai bine se face de ras politia decat eu.

| cockie_green a răspuns:

A doua zi Gigel a gasit un castravecior murat infipt intr.un ghiveci

| ReeaAndreea a răspuns:

Inauntru castravetelui era un bilet pe care scria :... laughing continuati

| Ioana666lore a răspuns:

Castravetele era magic

| PasareaNeagra a răspuns:

Castravetele era magic si a inceput sa vorbeasca, zicandu-i daca esti om bun iti voi indeplini 3 dorinte dar ce iti vei dori vecinul tau va avaea dublu, zice un castel apare deindata un castel mare cand ese la balcon vede 2 castele mai mari si mai frumoase la vecin, a 2 dorinta vreau 2 saci de bani, dorinta i sa indeplini cand se uita la vecin in gradina 4 saci mari de bani, a 3 dorinta zice SCOATEMI UN OCHI.

| Zai a răspuns:

...Si crastavetele ii indeplini dorinta... Apoi, eroul nostru se duse la bar sa dea un shot pe gat unde a vazut-o pe Maria.

| BlackScorpion07 a răspuns:

Dar a venit Blindatu si i`a dat 2 palme si s-a trezit din betie...

| melc a răspuns:

Acum, pe jumatate beat, a mers sa perieze cainele. Pe drum, insa.

| Nirvana a răspuns:

Atunci a inceput sa planga, numai cu un ochi. Maria, fiind mama ranitilor se pune in bratele lui si il intreaba: Iubitule, vrei sa te culci cu mine?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

El i-a raspuns: da, dar nu vreau sa ma dezbrac acum. vrei tu sa

| ALLe_6931 a răspuns:

Faci un 8 pe gard si sa...

| Alexandra171100 a răspuns:

Vrei tu sa te duci la vecinu, sa vezi cati ochi are.pssst.ai grija sa nu te sperii...sa vii la mine saimi spui catia are, sa faci un plan sa-i demolam castelele si sa-i furam banii fara sa afle politia, sa te gandesti tu bine si sa faci multe schite ca in filme, spoi cand esti obosita varza pti sa vii la *****! daca nu mi-o mieri chefu.

| Stefan3D a răspuns:

Sa facem acum in miezul zilei?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Si avea fetisuri bizare cu stiuletii de porumb...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si o bestie a venit si i-a furat toate gainile, vacile si oile iar el...

| mirunix a răspuns:

Nu stia ce sa se mai faca. era si fara vaci, si fara oi, si cu un ochi scos. atunci el a chemat-o pe zana ochiuta si...
p.s: zana ochiuta = zana maseluta pentru ochi. laughing))

| TorentoX a răspuns:

Si atunci zana ochiuta vazandu-l pe omu nostru s-a indurat de el.si ia oferit o slujba la catsel pe post de covor.

| McBryn a răspuns:

Insa el a refuzato...

| Zăppă a răspuns:

Si zana ochiuta i-a scos si al doilea ochilaughing

| jandarmu a răspuns:

La stapanul casei ii veni o idee.Pai daca avem bani hai sa facem ceva intelept cu ei.Mergem in vacanta la Los Angeles si ii dublam la cazinouri...