| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti daca am face o poveste numai din comentarii? incep eu : A fost odata ca nicidata, un om care locuia undeva la tara... (astept continuarea)

132 răspunsuri:
| ZambetuCulorilor a răspuns:

Si s-a gandit sa-l terorizeze tragandu-l in fiecare seara de chiloti si bagandu-i pasta de dinti in nas.Iar el a facut urticarie...[continuatilaughing]

| miky_5800 a răspuns:

Si in vacanta din L.A nu a reusit sa-i dubleze, dimpotriva i-a pierdut pe toti si a ramas din nou fara nimic. Dar intr-o noapte a visat...

| Abcfunny a răspuns:

Si la c*rve, apoi cu banii ramasi mergem pana la Bulgari sa facem cumparaturi.
In drum spre...

| CookieșiParty a răspuns:

IAr el a facut urticarie din cauza mentei din pasta de dinti.Iar magarul a vorbit.Omul a ramas paralizat pentru ca...(continuati voi)

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Dar intr-o zi s-a intalnit cu Hitler deci...

| paulsar28 a răspuns:

Ia zis : ingatu matii de nazist fascistu drakului buu samantarule... la care hitlea auzind acestea a iesit din pirou cu un AWP si stalinsitrase a supra lui la car omul ii raspunse lui Hitler:...(continuati)

| noob a răspuns:

Si au trait fericiti pana la adanci batraneti.
Sfarsit.

| Ecou a răspuns:

Asa au mancat ei bataie de la paznici cazinoului pentru ca trisau

| lime_3980 a răspuns:

Gifel castiga bani la jocuri de noroc, cat nu aveau toate neamurile lui la un loc.
El se indragosti de o blonda tunata, ea il vraji din doua vorbe si l-a convins sa o duca in vacanta la Majorca...

| PCDemon a răspuns:

In timpul zborului cu avionul, blonda deschide usa si se arunca din avion, spunand: Daca nu mi-ai pus-o uite ce se intampla.
Iar el: Da-te dreac* de ordina**. Daca vroiai tu mi-o luai in bot de mult! Stai si cazi acum nu? Stai ca vin dupa tine!

Asa ca omu' sarise si el...

| Flaffirabbit a răspuns:

Şi, încântat de peisaj, uită de blondă.Dar ateriză într-o casă unde doi oameni tocmai luau cina.El a aterizat în farfuria cu supă a femeii care, terorizată, a sărit pe geam.Dar a dat peste...

| jokerul100 a răspuns:

Un gardian care la batut si la aruncat in tomberonu cu sobolani si apoi sobolani...

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Ziceau: ahhh.ce ma doare fundu'laughing

| SpecToras a răspuns:

El a pierdud ca b-u la cazino si a hranit niste epuri epuri aia era Dumnezeu si Isus Hristos si l-a intrebat pe gigel ce dorinte are el Gigel rasfirat spune sa te slujesc pe tine Doamne

| Paulette_3164 a răspuns:

Si ajunsi in Los Angeles orb si cu o iubita care il inseala, saracul nostru bogatas a fost jefuit de Suciu Vacarita cea mai mare infractoare de prin locurile alea.Mai ramane el cu 300 de dolari in buzunar si vrea sa se intoarca acasa.Acasa il vede pe vecinul lui, care ca prin minune vedea din nou avea 2 palate si saci cu bani si o slujba de covor la zana ochiutsa merge omul nostru la zana si ii spune. Poi tu femeie de ce nu ai zis ca lucrez numai 2 zile pe saptamana? Zana panicata isi cheama Trolul si ii spune sa(acum voi)

| ledzeppelin a răspuns:

Il scoata pe omul nostru afara din palat. Trolul se repede la acesta dar omul nostru trece de el si pune mana pe ochiul magic care...

| Ferenin a răspuns:

(Stop: Opriti-va! O sa va anunt cand termin cele doua povesti si o sa postez cele doua exemplare la categoria Trivia/Amuzante. Salutari si multumesc mult pentru cooperare big grin )

| iubitica_2607 a răspuns:

...a fost de acord si a plecat la Los Angeles acolo ajungand...

| NarCiS_7754 a răspuns:

Insa ei au pierdut toti banii pe care ii aveau si au ramas faliti

| jolidon a răspuns:

Dar sotiei i-a venit o idee mult mai buna:
dragule, mult mai profitabil ar fi sa facem filme porno.

| danielache a răspuns:

Ai Dreptate Femeie o sa Punem Animalele sa faca Sex...

| Doloresidk a răspuns:

Vazand americanii ca taranu` are niscai bani, l`au imbatat, si i-au furat averea pe "cinstite", dar...

| εʟεпα a răspuns:

O sa facem o zeama de cuvinte :]]. Supa alfabet` :]].

| ionela_2126 a răspuns:

Dar daca nu castigam? atunci ma duc sa mai caut un castravete. intre timp vecinul lui a gasit un castravete magic si a facut acelasi lucru ca primul. iar vecinul si-a dorit...

| cristinyk a răspuns:

La cazino s-au pierdut toti banii...si...

| silviu008 a răspuns:

Sal zic si eu: A fost o data ca nicoadata un om foarte prost si un om foarte destept, si cel destept era bogst,iar cel prost era sarac.
Si sau duc la munca, pe cel prost il chema Adi iar pe cel destept il chema Andrei.
Si tot mergeau pana au dat peste un om care dadea slujba la care stiau carte, cel prost intreaba:
- Buna ziua batrane sise Adi!
-Buna ziua domnule zise Andrei!
Iar batrana zise:
Buna ziua flacailor!
Ati venit la mine sa va dau o slujba?
-Da batrane, zise Adi.
-Da domnule, zise Andrei!

| alexandra2222 a răspuns:

Doar ca in acea seara s-a trezit cu politia la poarta si i-ai spus ca are de platii o amenda in jur de 5000000000 de euro. Dupa ce a plecat s-a spanzurat

SFARSIT...

| jokerul100 a răspuns:

Dar a inviat si sa facut dentist

| BOGDAN_1106 a răspuns:

Scotea masale si dinti la oameni pentru a face bani si a se duce la regina ochiutza pentru ai da ochii inapoiii!

| Zăppă a răspuns:

Iar la un momentdat, s-a apucat de karate, Ashihara Karate.De atunci acolo isi petrecea timpul.