| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti daca am face o poveste numai din comentarii? incep eu : A fost odata ca nicidata, un om care locuia undeva la tara... (astept continuarea)

132 răspunsuri:
| lulu_3036 a răspuns:

Si a trait inca multi ani asa nefericit cum era, chior, sarac.
The End laughing

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Insa din pacate omul nu avu noroc. Pierduse casa, banii si tot ce avea mai de pret. Intr-o zi, pe drum spre satul vecin omul se impiedica de...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

O buturuga.Dar era o buturuga magica. El zise: "Mama, ce..." Dar nu apuca sa continue fiindca Buturuga se ridica brusc si ii dadu un biletel. Apoi se puse la loc jos si se transforma in scrum. Pe biletel scria:...

| pinkystyleツ a răspuns:

Iar dupa s-au uitat pe net dupa bilete si cand au vazut cat costa s-au razgandit iar dupa unul dintre ei a iesit afara si a zarit un pui de lup calcat de o masina cu piciorusul rupt si s-a gandit sa il ia acasa...

| pinkystyleツ a răspuns:

Scz tonguee bilet scria:Spargema si vei gasi o suma mare de banI, dupa s-a dus sa ia ceva cu care sa sparga buturuga...

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Cea nenorocita.dar din fericire in drum dadu peste o femeie superba care

| cockie_green a răspuns:

Au mers in cazinouri au luat niste maria, si au baut 10 shoturi de tiquila de fiecare...

| PasareaNeagra a răspuns:

Si in drum spre cazinouri acesta gasise lampa magica cu un duh magic si iar ii ceru sai indeplineasca 3 dorinte, 1 sasi recapete vederea 2 o masina beton 3 un custum fermecat ca a lui Gechi Cean care pleaca la o nunta, si cand a ajuns sa dea darul a zis eu dau 1000 de euro si o oaie, toti intrebau da unde-i oaia, si el se uita la sotia sa si ii spune scoalate fa sa te vada lumea...

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Ca se enerveaza ca le-ai furat lampa cu duhu! Hai nu mai visa la cai verzi pe pereti sau iti dau un dos de palma: "Jlap Jlap!"
-Gata, ho, m-am trezit!

| DaddySGirl a răspuns:

Apoi Mos Craciun i-a facut o vizita si i-a adus un catelus mare si pufos,(si roz, desigur)pe care l-a botezat Puff.Si au trait fericiti pana la adanci batraneti, mancand inghetata de ciocolata pana pe 30 februarie 203 î.Hr. cand...

| Effy12 a răspuns:

A venit incalzirea globala si ia distrus pe toti laughinglaughing

| Triunghi a răspuns:

Si Doamne Doamne a creat oul, din care a iesit gaina. Si gaina i-a facut pe Adam si Eva si omenirea a revenit pe planeta oh go on

| Timmotey a răspuns:

Era singur si trist nimeni nu vorbea cu elsad pentru ca il considerau ciudat doar dupa felul sau de a se imbraca ( asa sunt eu). Era destul de trist pentru ca nu avea cu cine sa vorbeasca. Tinea legatura numai cu cei din alte tari sau din alte orase insa nu avea pe nimeni langa el atunci cand avea nevoie. Numele sau era Bogdan.(continuati voi va rooooog dar dati-mi si mie sa vad cum iese va roooog )

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Numelensau era Bogdan. Dar intr-o zi a gasit un tip misto care l-a imprietenit cu toti si a inceput sa se imbrace tare intr-o zi da de o fata cu care se imprieteneste, se baga cu ea si dupa...

[continuatiu voi]

| manolos a răspuns:

Pai cine sa vorbeasca cu el. daca e dracu in picioare. apoi omul s-a hotarat sa se imbrace frumos, sa puna ochii pe o gagicutza tanara, sa isi faca de cap cu ea. apoi dupa atata saritura in pat peste biata fata, a rezultat in 9 luni o minunatie de fetita care dupa cativa ani, isi renega tatal, spunea ca e un monstru pentru ca... (mai departe voi)

| TeooTeo a răspuns:

El este un tip super jmecher dar ea(fetita) avea ca parinte un betivan laughing. auzind acestea, Bogdan se duse la mama fetei, se duc in dormitor(bogdan si mama la fata). apoi se reintoarce la fetita si ii spune :
-In 8-9 luni o sa ai o/un sora/frate! Mai esti suparata?laughing)
(continueee :d)

| ȘtefiȘtef a răspuns:

-Ce? Nu o sa ma mai iubiti PE MINE!
Si fata iese plangand pe hol(avand 3 ani). Vazuse ea la stiri ca mai multi copii au plecat de acasa si a facut si ea la fel. Pe drum...

| kate68 a răspuns:

"Uraaa! UN fratior!"Abia astept! Vreau sa ii dau eu nume si o sa-l cheme.a.a.a.a.a...a. aaaaa.aa... aaa.a.a Patrocle

| LavYxXx a răspuns:

Cumpara gigel 2 bilete de avion, (impreuna cu maria bineinteles ca el nu a ramas fara ochi) si pleca in los angeles, cumpara o casa cu un sfert din banii pe care ii are, o amenajeaza frumos cu inca un sfert din bani, mai cumpara si un pestisor de aur, o pisica si un catel (ca animale de casa) cu inca un sfert din bani... noaptea, dupa ce sau culcat amandoi, vin niste hoti si le fura toti bani, iar cand se trezeste fara bani, gigel o trimite pe maria la un club sa faca bani... (continuati voi ca eu am ramas fara idei laughing )

| eu_8573 a răspuns:

(Bogdan era fiul lui Gigel din Plai) sa continuam:...Si s-a intors acasa, iar peste 9 luni astepta ca mama ei sa vina de la maternitate. Cineva suna la usa. Fuge repede sa deschida crezand ca sunt parintii ei cu fratiorul.Dar nu erau.Era postasul care a adus programul tv. Dupa ceva timp iarasi suna cineva la usa. Deschide : era o vecina care venise sa stea la taclale cu bunica sa despre ce se mai aude prin vecini."ooooof nu mai vin odata!"se gandea Alinutza(asa o chema). Atunci se aude din nou soneria, Alinutza fuge, se-npiedica, dar intr-un bun sfarsit ajunge sa deschida usa. Dupa aceasta era.(continuati voi)

| Sava_3116 a răspuns:

Si omul acesa avea trei copiii(astept continuarea)

| paulica35 a răspuns:

L-a lovit o masina si a murit, sfarsitlaughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

De data aceasta era...Matusa ei..."of, de ce nu mai vin?" se gandea fata.
-Tin sa va felicit, dragii mei.
-Dar inca nu au venit! zice Alinuta.
-oh, crezi tu?
Iar matusa se da la o parte si apar parintii fetei cu un bebelus in mana.
-O sa il cheme Andrei! zise mama.
Dupaia mai trec 2 ani...
-Andrei, Alinutza? zice mama.
-Da? zic micutii.
-Veti avea o surioara!
Peste 9 luni, mama se duce la maternitate... Apoi se intoarce.
-O va chema Coralia! zise tata. (continuati)

| AdeeLinee a răspuns:

Si au plecat in Los Angeles...insa nici un castig! Au pierdut toti banii! Apoi au inceput sa caute ceva de munca! Trebuiau sa faca rost cumva de bani pentru a se intoarce acasa!

| MiSsDaRkY a răspuns:

Mergend pe drum, au gasit un om care le-a oferit ceva de munca la o firma de haine.Au facut rost de bani au luat un avion si s-au intors acasa.Au ajuns in satul lor au intrat in casa si au gasit in camera lor 2 barbati care violau o femeie devil Barbatii avand arme la ei au impuscat cei 2 parinti in cap si copii ramasesera erau pusi la munca si au fost terorizati dupa aceea vanduti.laughingDupa necropsie s-a dovedit ca nu Bogdan era cel omorat ci vecinul lui.Bogdan a fost gasit mort fara ochi la capatul satului. SFARSIT! MORTAL devil

| vladusx a răspuns:

Dar... Pana in Los Angeles era un drum foarte lung si nu avea bani de clasa1 asa ca s-a gandit el mai bine si...

| SummerEscape a răspuns:

Cand ajunse acolo. Britney Spears il astepta cu MONA si F.O.C.A. Zicandu-i mai iobagiule hai sa ne distram...

| MissLaura a răspuns:

Dar au aflat ca la las vegas erau cazinouri nu in los angeles asa ca au mers acolo si siau pariat toti banii dar.,

| yrinuka_6495 a răspuns:

Da,stapanu nu stia sa joace poker si alte jocuri de noroc...

| Reven a răspuns:

si cand s`a trezit era dimineatalaughing