| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti daca am face o poveste numai din comentarii? incep eu : A fost odata ca nicidata, un om care locuia undeva la tara... (astept continuarea)

132 răspunsuri:
| Izabelaisa a răspuns:

Si gigel mare barosan fara cei doi ochii laughing
Se ruga la zana maseluta sa ii dea inapoi ochii, si ca drept rasplata sa ii ia inapoi toate dorintele si bani lui laughingZana maseluta ii indeplini dorinta Dar gigel ramane pe ganduri se indragostise de o fata Bruneta care nu era...

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Nimeni altcineva decat sora zanei maseluta.si ea il iubea nespus de mult dar era deja maritata cu

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dar apoi si-a dat seama ca nu asta era vocatia lui.asa ca in urmatoarea zi s-a facut om de stiinta si a incercat sa descopere extraterestrii. dupa o luna de cautare, a dat peste o martiana buna de tot.a fost dragoste la prima vedere si martiana l-a iubit foarte mult.asa ca,seara,ajungand acasa,amandoi, ea s-a trantit in pat la el, asteptandu-l dar omul.

| jokerul100 a răspuns:

A plecat afara pentru ca auzea un zgomot ciudat.
Era un mamut urias cu 999 ochi si 100 picioare

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

A incercat sa il infrunte. dupa ce l-a doborat, mamutul s-a transformat intr-o fata superba care era casatorita si care nu era interesata deoarece

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

A incercat sa il infrunte.dupa ce l-a doborat,mamutul s-a transformat intr-o fata superba care era casatorita si care nu era interesata deoarece

| pinkystyleツ a răspuns:

Deoarece acesta era hidos. -continuati voi-...

| Triunghi a răspuns:

***Sfaaarsiiitt love struck ***

| Zăppă a răspuns:

Apoi a rugat-o pe zana Ionis sa dea timpul inapoi. Acesta avea acum ambii ochi happy.

| TorentoX a răspuns:

Si iaca sa omu nostru se vedea pe el cel din trecut... fara ochii.si s-a tot gandit el la treaba asta...cum de ramasese el fara ohci? de unde incepuse totul?

| vladusx a răspuns:

Si-a amintit! el ramase fara un ochi din cauza ca era un om rau si lacom, si vroia sasi indrepte greseala asa ca s-a dus urgent la zana ochiuta sa ii anuleze toate dorintele...

| Ioana666lore a răspuns:

Zana ia indeplinit dorita, Sfarsithappy